python ile exploit programlama

Bu konuyu okuyanlar

hackaxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
merhaba
ben python ile exploit yazmak istiyorum doğru kategoriyi seçtim mi bilmiyorum ama başka kategori bulamadım evet ben pythonla exploit yazmak istiyorum ama maalesef bu exploitlerin sömüreceği açıkları nereden öğrenirim bilmiyorum yani hangi paketleri gönderip hangi paketleri almalıyız ne yapmalıyız bunları öğreten bir site bir youtube kanalı var mı acaba. eğer açıkların istismar ederken hangi algoritmayı kullanmam gerektiğini bilsem çok rahat exploit yazarım

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Öncelikle pythonda ileri seviyeye gel. Sonrada Exploit paylaşılan platformlardaki exploitleri incele, üzerlerinde oynaya oynaya öğrenirsin.

hackaxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle pythonda ileri seviyeye gel. Sonrada Exploit paylaşılan platformlardaki exploitleri incele, üzerlerinde oynaya oynaya öğrenirsin.
ben pythonla neredeyse ibr yıldır uğraşıyorum ve iyi bir socket bilgim var yeter mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

aa evet pcdünyası kanalının eğitimleri evet ücretsiz olanların hepsini izledim ama maalesef ücretliler için param yok ama yinede ilginiz için teşekkür ederim

Son düzenleme:

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
ben pythonla neredeyse ibr yıldır uğraşıyorum ve iyi bir socket bilgim var yeter mi
Yeter diye düşünüyorum. Eğer zorlanırsanız udemyden atıl samancıoğlunun etik hacking örnekli python kursunu almanızı öneririm. 27 tl falan fiyatı.

hackaxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
olmaz işte param yok annem babam izin vermez daha 12 yaşındayım

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
olmaz işte param yok annem babam izin vermez daha 12 yaşındayım
İlk olarak exploit paylaşım platformlarındaki exploitleri inceleyin. Okuyun kodlarını, eğer kodlarını anlarsanız, zorlanmazsanız, üzerinde ufak tefek değişiklikler yapın. Böyle böyle öğrenirsiniz çoğu kişi bu şekilde öğreniyor. Eğer zorlanırsanız youtube'daki yabancı içeriklere bakın (türkçe içerikler çok yok bu konularda. Eğer ingilizceniz pek yok ise ingilizce altyazıyı altyazı ayarlarından otomatik olarak türkçeye çevirme modunu açın.