Pupg lite çok fazla bot var

Bu konuyu okuyanlar

Blackwater54300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar 6.level deyim beş altı el oynadım oyunun sonuna kadar hep bot denk geldi bir iki sefer normal oyuncu gördüm herkesde böylemi

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Arkadaşlar 6.level deyim beş altı el oynadım oyunun sonuna kadar hep bot denk geldi bir iki sefer normal oyuncu gördüm herkesde böylemi
Benimde toplasan 5-6 oyunum vardır oyunun başlarında yok ama ortalara doğru yanına doğru koşuyorlar falan. Ama squad girince sadece oyun başı 2-3 tane gördük.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Bende gerçek oyuncu çok

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Level sistemine göre bot çıkıyor. Yani sen oyunda yeni olduğun için senin oyuna alışma sürecin olarak oyun sürekli bot çıkartıyor karşına. Şöyle biraz level atla keşke hep bot gelse diyeceksin :)

66OSMAN66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oyundaki bot sayisi odaya giren reel oyuncu ve senin farkindir mesela sabah solo ve duoya fazla giren olmadigi icin belli bi süre reel oyuncu bekliyo belli bi zamandan sonra oyun baslamadan 1 dakika once yani 60 snden geriye dogru saydıkça hep sabit ivmede bot atiyo tabi arada giren reel oyuncularda oluyo genelde sabah bot oluyo sadece normalde oglen vsde bot olurdu ama oyuna katilim artti ve aktif kitle aksam ve gece oynuyor en cok o yuzden sadece sabah bot oluyor duo ve soloda squaddada nadiren sabah bot oluyor ogleden sonra binde bir gorursun aksamdan ve sonrasi ise full reel oyuncu