Pugb Gmail hesapini Facebook hesabına aktarma

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle başlıkta da yazdığım gibi daha önce pugb ye kayit olduğum gmail hesapim var ama ben Facebooklada giriş yapmak istiyorum bunun sebebi de Android den iOS a gecicem ve iPhoneda oyuna girişte gmail ile giriş yok Facebook yada Twitter olacak. Nasıl yapabilirim lütfen bilgisi olan iletişime geçsin.
 

Logithx

Profesör
Facebook hesabınıda bağla aynı anda iki hesapta bağlı olsun bu şekilde facebook'ta bağlanmış olacaktır bu şekilde yapmıştım..
 
Şimdi kardeşim bagla derken demek istediğin oyunu açınca mi diyorsun ben gmail hesabı ile oyuna giriş yaptim Facebookla bağlanmak istediğim de ( Bu Facebook hesabı zaten başka bir karaktere bağlı )uyarisi aldım. Siz nasıl yaptınız detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz.
 

Logithx

Profesör
İlk önce bende gmail hesabı ile bağlamıştım sonra facebook açtım iki hesapta bağlı görünüyor yani pubg ayarlara girdiğimde hesaplarda hem facebook hemde gmail hesabı bağlı görünüyor ama daha önce facebookla ayrı olarak hesap açtıysan olmaz diye düşünüyorum zaten başka karaktere bağlı diye uyarı veriyormuş..
 
Üst