PUBG oyuncu sayısında görülmemiş düşüş!

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Battle royal türündeki başarılı örneklerden biri olan PUBG, son zamanlarda oyuncu sayısında sıkıntılar yaşamaya başladı. Fortnite‘ın ani yükselişi ile birlikte PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncu sayısı hızla düşmeye başladı. Sony, dokunmatik ekranlı DualShock patenti aldı! PUBG oyuncu sayısında inanılmaz düşüş! Oyuncular Fortnite’ı tercih ediyor! Forntine’ın oyuncu sayısında rekor kırıp 8.3 milyon kullanıcıya eriştiğini önceki günlerde sizlerle paylaşmıştık. […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.
 

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
PUBG'nin oyuncu sayısını düşüren oyun Call of Duty: Black Ops 4'tür. Battle Royal türündeki oyunlara öyle bir giriş yaptı ki adamlar, tüm yayıncıları eline aldı diyebilirim.
 

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Twitch üzerine şuan girdiğinizde COD: Black Ops 4 oynayan kişi olarak 62.000 kişi gösteriyor, PUBG ise 13.000 üzerinde olmasına rağmen yakalayamıyor.
 

Mert Alper

Profesör
Optimizasyon yapma konusunda aciz bir firma. Tek yaptıkları para ile alınabilecek oyun içi satın alım itemleri çıkartmak. Ne ekersen onu biçersin...
 

SwateR

Rektör
PUBG' nin asıl sorunu optimizasyon. Kral gibi makinada bile kasma yapıyor bazen. Onun dışında COD' dan zevkli bana göre.
 
Üst