Anket Pubg: New State Ilk Oynanış Görüntüleri̇ Yayınlandı Nasıl Buldunuz?

Beklediğimden ....?

• İyi

Kullanılan: 6 46.2%
  • Kötü

Kullanılan: 7 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
68
Bana göre beklediğimden kötü olmuş PUBG MOBILE'a göre oyun mekanikleri ve silah sesleri aynı sadece grafikler 3-4 tık iyi PUBG MOBILE 2-3 güncelleme ile halledebilirdi.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bana göre beklediğimden kötü olmuş PUBG MOBILE'a göre oyun mekanikleri ve silah sesleri aynı sadece grafikler 3-4 tık iyi PUBG MOBILE 2-3 güncelleme ile halledebilirdi.
Her haliyle üstün yeni oyun steam pubg havası var yeni oyunda

pubg mobile gitsin 3 senedir çözemediği bugları hileleri çözssün düz yolda araba takla atıyor yoldan çıkıyor çıktığında direk silicem pubg mobili sacma sapan yenilikleri kendine kalsın oyunu düzelteceklerine dahada batırıyolar youtuberlar sişirmese pubg mobile bitmişti

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
899
Oyuna iyi optimizasyon getirmezlerse tutmaz..

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Eee videonun linkini de koysaydın keşke normal pubg mobilede 2.sezondan beri hesabım var kuzenlerimle oynamayınca hiç sarmıyor onlarla konuşmak zevk veriyor aslında bana her türlü normal pubg mobileden güzel olacağı benziyor daha oynamadığınız bir oyuna da mekanikleri benziyor diyemezsiniz oynamış biri gelir ki eğer varsa burada söyler

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Eee videonun linkini de koysaydın keşke normal pubg mobilede 2.sezondan beri hesabım var kuzenlerimle oynamayınca hiç sarmıyor onlarla konuşmak zevk veriyor aslında bana her türlü normal pubg mobileden güzel olacağı benziyor daha oynamadığınız bir oyuna da mekanikleri benziyor diyemezsiniz oynamış biri gelir ki eğer varsa burada söyler

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Oyunun mekanikleri ve silah sesleri aynı sadece grafik farkı bunu PUBG MOBILE 2-3 güncellemeyle yapabilirdi bence
Hocam bende size diyorum ki mekaniklerin aynı olduğunu oynamadan nasıl biliyorsunuz yoksa oynadınız mı eğer oynadım derseniz tamam derim oyun yarın alfa olarak oynanabilecek diye bir videodan izlemiştim

Reaksiyon puanı
68
Hocam bende size diyorum ki mekaniklerin aynı olduğunu oynamadan nasıl biliyorsunuz yoksa oynadınız mı eğer oynadım derseniz tamam derim oyun yarın alfa olarak oynanabilecek diye bir videodan izlemiştim
Koşuları oturuşları aynı gibime geliyor ben pek beklediğimi ummadım

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Grafik iyileştirmesi varsa müq olur ya bu ne olm maket gibi grafikler

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Dediğim gibi sadece grafik iyleştirmesi var yani bu kadar bekletmelerine gerek yoktu PUBG MOBILE direk grafik güncellemesi yapsaydı gerek kalmazdı
Hocam mekaniğin aynı olacağının ve hissiyatının ne olacağını silahın atış hissinin nasıl olacağını sekmelerin ve diğer sistemlerin nasıl olacağını oynamadan nasıl anlayacaksınız

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Ekrandaki tuşlar(ateş etme, dürbün açma vs.) Call of duty'den (ç)alınmış. Gerçekçi yapmaya çalışmışlar ama ben beğenmedim. Oyun çıktığında bi indirir denerim ama.
Pubg Mobilin ilk çıktığı halide bu şekildeydi sora güncellme ile saydamlastı coda ait bişey değil bu standart oyun kontrolleri apex legendste bu şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi pubg mobileden daha güzel olacağa benziyor ALLAHIN izniyle biz pubg mobileden buna geçmeyi düşünüyoruz
Bnde gcicem farlılık iyidir

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Yeni oyun çıkarmak yerine;
Bugları Fixleyebilirler
Hileleri Banlayabilirler

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Beta Boyutu 1.10gb oyun cıktığında grafik ve optimizasyon upgrade yemiş şekilde çıkacakmış

Eylül.09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi optimizasyon sorunu var gibi ve silahlar aynı. Silahların gelişmesi lazım.