Pubg Mobile Takımlı Ölüm Maçı Oynarken Hiç Sinirlendiniz Mi Ve Hiç Klavyeye Vurdunuz Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Abim arena maçı oynarken çok öldüğünde çok sinirleniyor ve klavyeyi resmen meymeletsiz hale getiriyor, peki siz hiç sinirlendiniz mi ve klavyeye hasar verdiniz mi?

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Abim zaten eski Exper klavye kullanıyor ve oynarken sinirlenip resmen sanki masayı kırıyor ve bir keresinde yanında ben vardım ve o sırada vurmuştu ben de gülme krizine girmiştim. :D

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Bütün rekabetçi oyunlar da "Rage" dediğimiz olay var maalesef. Dün klavyeyi az kalsın kırıyordum COD: Warzone oynarken ama kırmadım oyunu sildim :)

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Hiç sordun mu bilgisayarında pubg mobile oynabildin mi. Oyunu yüklemiştim desteklemiyormuş. O yüzden sinirlenmeyi bırak giremedim bile.
Bir ara android kurup denemiştim ama o da klavye ayarı probleminden dolayı oynanmıyordu. :/

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Sinirlendiğimde maçtan quit atıyorum yeni maça giriyorum. Şu an oynamıyorum ama bir keresinde Roblox oynarken kaybedince monitörün kablosunu çok ustaca bir hamle ile aniden yerinden sökmüştüm.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Eğer oyun oynarken kendine veya etrafındaki bir şeye zarar verecek kadar sinirleniyorsa acilen o oyunu bırakmalı bence. Bende sinir oluyorum ama ne kendime ne etrafımdaki bir şeye zarar veriyorum.

Reaksiyon puanı
5,150
Eğer oyun oynarken kendine veya etrafındaki bir şeye zarar verecek kadar sinirleniyorsa acilen o oyunu bırakmalı bence. Bende sinir oluyorum ama ne kendime ne etrafımdaki bir şeye zarar veriyorum.
haklısın hocam sinir kontrolde önemli bir oyuna sinirlenince anında oyundan çıkıyor sakinleşene kadar girmiyorum diğer arkadaşlarada tavsiye ederim :)