Pubg Mobile Geliştiricilerinden Yeni Oyun "Undawn"

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Tencent Games bugün yeni oyunu Undawnı duyurdu. Mobil cihazlar ve aynı zamanda Pc içinde üretilen oyunun bu senenin üçüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor. Oyunu geliştiren şirket Pubgi Mobilenin'de geliştiricisi olan şirket LightSpeed & Quantum Studios.Oyun Unreal Engine 4 ile geliştirildi.

Undawn-image.png

attach-1616743858255.jpg

Oyunun temel hikayesi açık dünya olarak tasarlanan haritalarda Devasa zombilere ve insanlara karşı mücadele edip hayatta kalmak. Oyunun çeşitli modlarıda bulunacak bu modlar Oyuncu Oyuncuya Karşı (PvP) Hemde Oyuncuya Karşı Çevre (PvE). Oyuncular Yaşam Kaynaklarını Toplayarak Çeşitli Silah ve Sağlık Ekipmamlarıyla Açık Dünyada Yaşamın sınırlarını zorlayacaklar. Oyunda craft sistemide bulunacak çişitli binalar , üstler kurup yaşam kaynaklarınıda takas edebilecekler. Oyunun trailerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
Pubg yi önceden çok iyi oynardım ama şuan oyun çöp savaşa girmişiz herif yandan dans ediyor :D.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Tencent Games bugün yeni oyunu Undawnı duyurdu. Mobil cihazlar ve aynı zamanda Pc içinde üretilen oyunun bu senenin üçüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor. Oyunu geliştiren şirket Pubgi Mobilenin'de geliştiricisi olan şirket LightSpeed & Quantum Studios.

Ekli dosyayı görüntüle 145099
Ekli dosyayı görüntüle 145100

Oyunun temel hikayesi açık dünya olarak tasarlanan haritalarda Devasa zombilere ve insanlara karşı mücadele edip hayatta kalmak. Oyunun çeşitli modlarıda bulunacak bu modlar Oyuncu Oyuncuya Karşı (PvP) Hemde Oyuncuya Karşı Çevre (PvE). Oyuncular Yaşam Kaynaklarını Toplayarak Çeşitli Silah ve Sağlık Ekipmamlarıyla Açık Dünyada Yaşamın sınırlarını zorlayacaklar. Oyunda craft sistemide bulunacak çişitli binalar , üstler kurup yaşam kaynaklarınıda takas edebilecekler. Oyunun trailerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Quantum studios oyunlarına bayılırım umarım güzel olur.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Oyunun ön kayıtları başlamış
Çin versiyonundan uzun oynanış videosu araçlar silahlar hersey gzkyor

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Global İngilizce Beta testleri başladı oyun 9gb olacakmış

Son düzenleme:

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
E bu Pubg.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
9 GB mobil bir oyun için fazla gibi.
Şuan var olan Genshin İmpact 10gb yakın rahat oynatıyor cihazlar optimize güzel edilirse normal bundan sonra 10gb kadar oyunlar gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pubg değil son attığım trailerde adam tuvaletini yapıyor çamasır makinasında çamaşır yıkıyor küvette duş alıyor bire bir gerçek hayata uyarlamışlar bi mobil oyundan bklenmıck seyler

Son düzenleme:

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Tencent Games bugün yeni oyunu Undawnı duyurdu. Mobil cihazlar ve aynı zamanda Pc içinde üretilen oyunun bu senenin üçüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor. Oyunu geliştiren şirket Pubgi Mobilenin'de geliştiricisi olan şirket LightSpeed & Quantum Studios.Oyun Unreal Engine 4 ile geliştirildi.

Ekli dosyayı görüntüle 145099

Ekli dosyayı görüntüle 145121

Ben ALLAHIN izniyle çıkarsa oynarım bu çıktığı zaman pubg mobile bırakacaz kuzenlerle buna geçecez

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Tencent games'in diğer oyunlarını da oynadım. Hepsi gösterişe dayalı ne kadar skin varsa koy oyun sorunlarıyla ilgilenme.
Yalnız siz ne zaman oynamaya başladınız ben 2.sezonda indirmiştim oyun harikaydı bug yoktu baya da eğlenceliydi şöyle bir şey var bir oyun çok oynanıyorsa ve uzun süreler kaldıysa illahaki hile çıkacaktır ve uzun süreler kaldığı için daha çok hacklenmeye çalıştı bir değil birden çok kişi tarafından

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Yalnız siz ne zaman oynamaya başladınız ben 2.sezonda indirmiştim oyun harikaydı bug yoktu baya da eğlenceliydi şöyle bir şey var bir oyun çok oynanıyorsa ve uzun süreler kaldıysa illahaki hile çıkacaktır ve uzun süreler kaldığı için daha çok hacklenmeye çalıştı bir değil birden çok kişi tarafından
Ben hilelerden değil. Oyun ilk çıktığında pubg pubg gibiydi. Şimdi oyuna çok saçma şeyler gelmiş 1 buçuk senedir oynamıyorum bu şeyler yüzünden. Değişik değişik modlar skinler. İlk çıktığı kadar orjinal ve güzel değil ben o halini seviyordum.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Eminim pubg gibi bir sürü skin koyacaklar. Oyunun sorunlarıyla pubg'de olduğu gibi iligilenmeyecekler.
Skinlik oyun değil silahlar fazla önde değil gelir ufak sikinler felan ama o kadar abartı olmaz zombi oyununda skin sırıtır belki kıyafetler felan gelir farklı

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Ben hilelerden değil. Oyun ilk çıktığında pubg pubg gibiydi. Şimdi oyuna çok saçma şeyler gelmiş 1 buçuk senedir oynamıyorum bu şeyler yüzünden. Değişik değişik modlar skinler. İlk çıktığı kadar orjinal ve güzel değil ben o halini seviyordum.
Bence skin gelsin ya kötü olmaz şimdi diyecen sen alacan demi diye alamam :) sandık gelirse en fazla oradan çıkarabilirim beleşe