Pubg mobile emülötör sorunu!!

Bu konuyu okuyanlar

ZuzAylı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sevgili SDN platformu üyeleri. Nasılsınız, umarım iyisinizdir. Bu arada bayramınız mübarek olsun.
Arkadaşlar bende bimde ucuza satılan hp laptop var 4gb Ram var ve ben pubg mobile ın resmi sitesinden emülötör indirdim ama oyunu kasa kasa oynuyorum. Sorun nedir?
Lütfen cevap yazın!!

Son düzenleme:

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Sevgili SDN platformu üyeleri. Nasılsınız, umarım iyisinizdir. Bu arada bayramınız mübarek olsun.
Arkadaşlar bende bimde ucuza satılan hp laptop var 4gb Ram var ve ben pubg mobile ın resmi sitesinden emülötör indirdim ama oyunu kasa kasa oymuyorum. Sorun nedir?
Lütfen cevap yazın!!
seninde :) oyunun kasma nedeni pubg emülatörünün dünyanın en kötü optimizasyonlu oyunlar sıralamasında 1.sıraya geçmiş ve nobel ödülüne layık görülmüştür birde siz üstüne gündeilk kullaım için uygun olan laptop ile açmaya çalışınca böyle durumlar ortaya çıkıyor elbet

ZuzAylı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yaani ben bu bilgisayar da kasmadan pubg mobile oynayamam öyle değil mi?

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Arkadaşlar bende bimde ucuza satılan hp laptop var 4gb Ram var ve ben pubg mobile ın resmi sitesinden emülötör indirdim ama oyunu kasa kasa oynuyorum. Sorun nedir?
Lütfen cevap yazın!!
tencent games iyiydi ama yeni emilatör ile emülatör çok sorunlu bir hale geldi pubg mobile için sağlam bir bilgisayar gerekiyor bence günlük kullanım için o bilgisayarlar

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Bilgisayarın özellikleri yetmiyor demek ki

Son mesajlar