Pubg Lite ''Bu bilgisayarda artık PUBG LİTE oynayamacaksınız'' Hatası

Bu konuyu okuyanlar

samettkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba, konuyu arkadaşım için açıyorum. Arkadaşım lite indirdiğinde bu sorunla karşılaşıyor sürekli. Mobile emülatörde hile açmış banlanmış bunun lite ile bağlantısı var mıdır? Orjinal pubgyi aynı pc üzerinden sorunsuz oynuyor ama Lite'a gelince bu hatayı alıyor sürekli. Yok mudur bunun bir çözümü, iyi bir sistemi var.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Banı IP üzerinden atmışlar ise giremez. Mobile olur fark etmez Lite olur fark etmez. Yüksek ihtimal Mobile ile Lite sunucuları aynı sunucu üzerinden işlem yapıyor.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Sanki bir çözümü var gibi hatırlıyorum ama hileci kitleden de hiç haz etmiyorum.

samettkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Usta sorun benim değil arkadaşımın varsa çözümü söyleyin lütfen. Yapmış bi kere hile banlanmış bir daha açmamış zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Banı IP üzerinden atmışlar ise giremez. Mobile olur fark etmez Lite olur fark etmez. Yüksek ihtimal Mobile ile Lite sunucuları aynı sunucu üzerinden işlem yapıyor.
usta aynı pc üzerinden emülatorden oynayabiliyor ama halen hile kullanmadan

samettkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Açıkçası hile kullanan kullanıcılarımıza yardımcı olmuyoruz, sonuçta kötü bir şey. Bana denk gelse basarım kalayı.. :)
Usta ben de kullanmıyorum kullanandan hazetmiyorum ama sütten ağzı yanmış bi kere işte.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Bir çözümü olabilir fakat neden hileci birisinin yeniden geri gelmesine yardımcı olayım ki ?Tekrar tekrar yapacaktır,bu ona bir ders olsun bundan sonraki oyunlarında aynısını yapmaz.

Arandomguy

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Usta ben de kullanmıyorum kullanandan hazetmiyorum ama sütten ağzı yanmış bi kere işte.
Boş ver çözüm olsa bile de ki, banlanmışsın ondan olmuyor çözümü yok. Bir hileci daha eksildi işte hayırlı olsun. (pubg oynamıyorum)

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Bir keresinde 2. olmuştum oyunda. 1. hileciydi , iyi olmuş rahatladım. İlla beraber oynayacağımız düşük sistem pubg tarzı oyun lazım diyorsanız Rules of Survival oynayabilirsiniz, orada da bol bol hileci var.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
VPN kullanmayı denemedin mi?

Boş ver çözüm olsa bile de ki, banlanmışsın ondan olmuyor çözümü yok. Bir hileci daha eksildi işte hayırlı olsun. (pubg oynamıyorum)
Sen o canavar ile ne açıyorsun? @insanimsi gibi çok güçlü pc ile 1GB ram gerektiren oyunları açmıyorsundur inş. :D

Arandomguy

Asistan
Reaksiyon puanı
44
LoL daha güzel ya ondan:D. Ve senin o ultra mega hiper güçlü PC'en ile dota değmez senin en az bf 5 açman lazım sen dota için mi 16 gb ram yaptın ???
SSD de sıkıntı varmış benim o yüzden donuyor bilgiisayarım. BF1 bile oynayamıyorum. Değiştireceğim yakında

LoL daha güzel ya ondan:D. Ve senin o ultra mega hiper güçlü PC'en ile dota değmez senin en az bf 5 açman lazım sen dota için mi 16 gb ram yaptın ???
Bu arada lol daha iyi diyen 1iq dur ya da dota oynamamıştır. dota oynayıp bişey anlamadıysan 1iq sınıfındasın :D

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
SSD de sıkıntı varmış benim o yüzden donuyor bilgiisayarım. BF1 bile oynayamıyorum. Değiştireceğim yakında

Bu arada lol daha iyi diyen 1iq dur ya da dota oynamamıştır. dota oynayıp bişey anlamadıysan 1iq sınıfındasın :D
SSD alırsan böyle olur :D. ben 10 yıldır aynı HDD yi kullanıyorum fakat 13 yıl önce bir tane samsungun çıkardığı ilk 256GİB 7200Rpm 8 mb vardı bir tane hayla çaılışyor sanırım ama 10 yıldır aynı HDD'yi kullanıyorum SSD'yi bozmayı nasıl becerdin?:D

Senin SSD'nin parası ile benim antikadan 100 tane alınır nasıl bozdun? :D:D:D:D:D