Pubg için telefonmu ıpadmi

Bu konuyu okuyanlar

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Merhaba telefonum var kendi telefonumdan oyun oynarken aramalar geldiğinden oynayamıyorum telefondanda tam performans alamıyorum.Ipad mi almalıyım oyun için başka bir telmi almalıyım

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
telefon daha iyi bence pubgde hem büyük ekranı rahat kontrol edemezsin hem de tablet fiyatlarına daha performanslı telefonlar var. Aslında burda bütçen önemli.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Merhaba telefonum var kendi telefonumdan oyun oynarken aramalar geldiğinden oynayamıyorum telefondanda tam performans alamıyorum.Ipad mi almalıyım oyun için başka bir telmi almalıyım
Telefon tercihim olacak. Bütçe ne kadar?

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Telefonlarda rahatsız etmeyin modu var. O yoksa eğer gelen tüm aramaları iptal eden operatör ayarı var.
İpad güzel olur. Genelde ipad ile oynayanlar bluetooth klavye bağlıyor gamesir ün. 60 dolar civarı. Birde fare takıyorlar. Pc gibi oynuyorlar ?
Normal klavyeler olmuyor bilginize
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reaksiyon puanı
6,381
bütçe 8000 tl ye kadar çıkarım
Kesinlikle OP 8, sahibinden de bir ilan var:

Eğer 8 olmaz diyorsanız da 7T pro mclaren edition bakın kesinlikle

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
eğer tutnuva felan düşünmüyorsanız pmco gibişeyleri ipad alın.Ipadde telefona göre dahaiyi aim alabiliyorsunuz ve teldeki oyunculara göre daha iyi oynarsınız ve spraylerinizde dümdüz gider.Fakat Pmco frlan düşünüyorsanız telefon alcaksanız Iphone 4ever

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
A
eğer tutnuva felan düşünmüyorsanız pmco gibişeyleri ipad alın.Ipadde telefona göre dahaiyi aim alabiliyorsunuz ve teldeki oyunculara göre daha iyi oynarsınız ve spraylerinizde dümdüz gider.Fakat Pmco frlan düşünüyorsanız telefon alcaksanız Iphone 4ever
Asus rog phone 2 alınırmı

laliu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Büyük ekranda belki rahat kontrol edemezsin telefon daha iyi olabilir ama ps 4 ün veya xbox un varsa ipade bağlayıp geniş ekran oynaman daha güzel olur

Büyük ekranda belki rahat kontrol edemezsin telefon daha iyi olabilir ama ps 4 ün veya xbox un varsa ipade bağlayıp geniş ekran oynaman daha güzel olur
Ps 4 ü telefona bağlamıcaksın konsolları ipade bağlanabiliyor

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
iPad'de oynamak ekran büyüklüğünden dolayı zor olabilir.
Android tarafından Note 10 veya Oneplus 7T alabilirsiniz.
iPhone olarak ise iPhone XS alabilirsiniz.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
iPad'de oynamak ekran büyüklüğünden dolayı zor olabilir.
Android tarafından Note 10 veya Oneplus 7T alabilirsiniz.
iPhone olarak ise iPhone XS alabilirsiniz.
Zaten ıphone 11 im var önemli aramalar geldiğinden acilen çıkmak zorunda kalıyorum. Asus rog phone 2 alınırmı

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Oyun oynarken uçak modunu açabilirsin.

İki parmakla oynuyorsan telefon (veya ipad mini gibi küçük tablet) öneririm ama 4 veya daha fazla parmakla oynuyorsan büyük ekranlı bir telefon veya tablet daha iyi bir seçenek olabilir.

Tabletler genelde daha avantajlı deniliyor çünkü düşmanı uzaktan görmek tabletle daha kolay.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430

Ps 4 ü telefona bağlamıcaksın konsolları ipade bağlanabiliyor
PS4 üm var sizce asus rog phone mu ıpad mi

Oyun oynarken uçak modunu açabilirsin.

İki parmakla oynuyorsan telefon (veya ipad mini gibi küçük tablet) öneririm ama 4 veya daha fazla parmakla oynuyorsan büyük ekranlı bir telefon veya tablet daha iyi bir seçenek olabilir.

Tabletler genelde daha avantajlı deniliyor çünkü düşmanı uzaktan görmek tabletle daha kolay.
Önemli aramalar geldiğinden açmak zorundayım sizce asus rog phone 2 mi ıpadmi

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Neden pmco ya katılıyoruz neden ıpad almamalıyım

sadece oyun oynamak için mi alacaksınız ? Yoksa günlük yaşamda da kullanacak mısınız ?
Oyun oynama k için alıcam

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Zaten ıphone 11 im var önemli aramalar geldiğinden acilen çıkmak zorunda kalıyorum. Asus rog phone 2 alınırmı
iphoneu satıp rog 2 alacaksan iyi bir seçenek olur çünkü ekranı 120hz(gelecekte pubye 90 veya 120fps seçeneği gelecek) ve rog 2’de konsol kumandalarındaki L1R1 tuşları var

İp11’e göre performansı daha kötü ama pubgde bunu hissetmezsin. Kamerayı önemsiyorsan rog 2 seni üzebilir ama diğer konularda seni üzmez

PS4 üm var sizce asus rog phone mu ıpad mi

Önemli aramalar geldiğinden açmak zorundayım sizce asus rog phone 2 mi ıpadmi
Kaç parmakla oynadığına bağlı ve bunun cevabını senin vermen gerekir. Hangisi sana daha konforlu gelirse o daha iyi olacaktır

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
iphoneu satıp rog 2 alacaksan iyi bir seçenek olur çünkü ekranı 120hz(gelecekte pubye 90 veya 120fps seçeneği gelecek) ve rog 2’de konsol kumandalarındaki L1R1 tuşları var

İp11’e göre performansı daha kötü ama pubgde bunu hissetmezsin. Kamerayı önemsiyorsan rog 2 seni üzebilir ama diğer konularda seni üzmez
Iphone 11 i satmıyacağım oyun oynamak için alıcam telefon yada tableti

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Neden pmco ya katılıyoruz neden ıpad almamalıyım

Oyun oynama k için alıcam
sadece oyun için telefon almak çok mantıklı bir fikir değil bence bu yüzden iPad alın derim.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Iphone 11 i satmıyacağım oyun oynamak için alıcam telefon yada tableti
Satmayacaksan telefon almazdım doğrusu ama dediğim gibi hangisi sana daha konforlu gelirse (ipad veya rog 2) onu al.

İpadi denemek zor değil(mağazalardan bulursun) ama denenecek bir rog 2 bulmak zor olabilir

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
İPad Mini 5 ve İPad 7.(2.500-3000 TL)Nesil tam bir fiyat performans canavarı.Büyük ekran her zaman iyidir. Eğer bütçem baya yüksek dersen Apple iPad Pro 11(7000TL),Android tarafında Samsung S6 (4000TL) var.Tablet her zaman önerimdir.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
İPad Mini 5 ve İPad 7.(2.500-3000 TL)Nesil tam bir fiyat performans canavarı.Büyük ekran her zaman iyidir. Eğer bütçem baya yüksek dersen Apple iPad Pro 11(7000TL),Android tarafında Samsung S6 (4000TL) var.Tablet her zaman önerimdir.
Sağolun hocam ipad pro yu ettim sipariş

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ben iPad de oynuyorum pubg ve gayet iyi
iPadim Samsung Galaxy Tab a6 with spen

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
sadece pubg için ipad bence alınmaz telefona bakın derim hiç olmazsa o fiyata laptop veya normal pc alırsanız emulatör olarak da oynayabilirsiniz

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Evt pc alabilirsin daha iyi performans sunar sana o bütçede

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
o zaman bence iphone xs max al. çünkü hem büyük ekran hem de o fiyatlara alabileceğin en performanslı telefon olur. pubg yağ gibi akar o telefonda
Hocam iphone 11 im var zaten-

sadece pubg için ipad bence alınmaz telefona bakın derim hiç olmazsa o fiyata laptop veya normal pc alırsanız emulatör olarak da oynayabilirsiniz
Hocam ben mobil oyunları pc den oynamıyı sevmiyorum artık hem ipad proyu sipariş ettim

Son mesajlar