Soru Pubg için mate 40 pro mu yoksa note 20 ultra mı HDR oynamak için

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

PUBG

Üyecik
oyun için telefona o kadar para vermeyin hocam yazık şayet ali ağaolu veya acun ılıcali ile akrabalığınız yoksa
Telefonlar ilerde 100 bin TL olsa yine veririm merak etme sen aga
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha cihazlar tanıtılmamış sen belli olmayan cihazlar için konu açıp soru soruyorsun.😁😁Ne içtiysen aynısından istiyorum.😂😂
Tamamda çıkınca hangini alayım dedim bişey içmedim

TheTruthHurts

Profesör
Mate 40 pro’yu bilemem ama Kirin 990’lı p40 pro bile bu oyunda kesinlikle exynos kullanan s20 serisinden daha iyi.

Huawei,PUBG mobile’nin sahibi Tencent’le çok iyi anlaşıyor diye biliyorum. Bundan dolayı da Huawei’ye özel optimizasyonlar olabilir,bence olmuştur da....yani iyi performans sunacaktır.

hdr mod şu anda kullanıma açık mı,ipad pro 2020 de pek yakında yazıyor
HDR 2018 beri var diye biliyorum. Ultra HD modu yakında gelecek olan. Eğer HDR açamıyorsan oyun,senin cihazı tanımıyor.

Nedense PUBG yerine CoD diye anlamışım ve ona göre yazmışım. Belki de nedeni gece yazdığım için ve/veya son zamanlar CoD mobile oynadığım için olabilir 😂

Son düzenleme:

Cvnmrt

Profesör
Note 20 Ultra'da Exynos 990 var oyun için Mate 40 Pro öneririm

Nedense PUBG yerine CoD diye anlamışım ve ona göre yazmışım. Belki de nedeni gece yazdığım için ve/veya son zamanlar CoD mobile oynadığım için olabilir 😂
Yeni mi başladınız

" Telefonlar ilerde 100 bin TL olsa yine veririm merak etme sen aga "

Yani bu kadar parası olanın en azından böyle sorular sorması ayıptır :) Özel danışmanların olması lazım, kendine yetecek kadar en azından aklın, fikrin olması lazım 😁

Beyin bedava verilmiş ama kullanabilene, helal para başka bi değerlidir, kıymetlidir...

Son mesajlar