PUBG Emülatör harita bozulma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gamerüzgünzora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Tentect Gaming Buddy ile son güncellemeden önce sıkıntısız şekilde oynuyordum. Güncellemeden sonra her haritada kendini yenileme bozulma sorunları oluştu. Defalarca yeniden yükledim sonuç gene aynı. Kör edici bir şey yardıma ihtiyacım var.
Düzenleme : Büyük başlık sebebi ile değiştirilmiştir. (Creative)

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Tentect Gaming Buddy ile son güncellemeden önce sıkıntısız şekilde oynuyordum. Güncellemeden sonra her haritada kendini yenileme bozulma sorunları oluştu. Defalarca yeniden yükledim sonuç gene aynı. Kör edici bir şey yardıma ihtiyacım var.
Düzenleme : Büyük başlık sebebi ile değiştirilmiştir. (Creative)
Emülatörde sıkıntılar çok yerinde olsam pubg mobile oynamazdım pcden hem hile dolu hem de çok sıkıntı var.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Bana şöyle olmuştu. Grafikleri HD veya HDR'ya almıştım. Kare hızını Extreme'de haritada bozulmalar. Dağların bazılarının siyah bazılarının yamuk gözükmesi gibi şeyler oluyordu. Extremeden aşırı yüksek veya aşırıya çekince düzelmişti. Tüm kare hızlarını dene. Olmazsa sorunun bundan kaynaklı değildir.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Bana şöyle olmuştu. Grafikleri HD veya HDR'ya almıştım. Kare hızını Extreme'de haritada bozulmalar. Dağların bazılarının siyah bazılarının yamuk gözükmesi gibi şeyler oluyordu. Extremeden aşırı yüksek veya aşırıya çekince düzelmişti. Tüm kare hızlarını dene. Olmazsa sorunun bundan kaynaklı değildir.
Extreme zaten aşırı

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Evler, Ağaçlar, dağlar, binalar silik çıkıyor anladığım kadarıyla. Ya da dağ kaybolup geliyor. Ya da dürbün açmadan harita tam renderlanmıyor sanırım. :) Yani ben yaşadığım bu problemleri bi program yükleyerek çözdüm.

Problemi ben de çok araştırdım. Çözmek için gameloop a gfx tool isimli programı yükleyip ayarlarını yapmak gerekiyor.

Kaynak: Pubg Render Hatası