Puan farkı neden

Bu konuyu okuyanlar

EmrCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar yeni laptop alacağım bütçem 5000-6000 arasi haricî ekran kartı istemiyorum ryzen 5 ve üstü AMD işlemcili SSD li güzel bir bilgisayar arıyorum
Acer Aspire 3 A315-42-R6DT - Lenovo V15 82C700AFTX Karşılaştırması - Epey
Bu ikisi arasında kaldım Acer alınır mı bilemedin ve Acer in özellikleri bu kadar iyi olmasına rağmen bu kadar puan farkı neden anlamadım bilen varsa
Ayrıca öneriniz varsa alırım
(Not bilgisayar mühendisliği 1. Sınıfım ömürlük alacam bilgisayarı)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar yeni laptop alacağım bütçem 5000-6000 arasi haricî ekran kartı istemiyorum ryzen 5 ve üstü AMD işlemcili SSD li güzel bir bilgisayar arıyorum
Acer Aspire 3 A315-42-R6DT - Lenovo V15 82C700AFTX Karşılaştırması - Epey
Bu ikisi arasında kaldım Acer alınır mı bilemedin ve Acer in özellikleri bu kadar iyi olmasına rağmen bu kadar puan farkı neden anlamadım bilen varsa
Ayrıca öneriniz varsa alırım
(Not bilgisayar mühendisliği 1. Sınıfım ömürlük alacam bilgisayarı)
Ben olsam Acer'i alıp Ramini yükseltirdim.

EmrCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Acere güvenibilir mıyım var mı daha önce kullanan
Ya da daha iyi bir tavsiyesi olan

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Acer Aspire E5 - 573g bilgisayarı 2015den beri kullanmaktayım. Benim programlara yetmediğinden ve SSD olmadığından sadece günlük sıradan işler için kullanıyorum.
Şimdiye kadar 1 sorunla karşılaştım oda benim hatam :D Fan üzerinde yapışıp katılaşan kirleri görünce fırçalayarak yıkardım ve fan yalpalamaya başladı :D

Bence Acer alınmalı. İşlemci ve dahili grafik farkı var. Paran yoksa rami sonradan da eklersin