Psu'dan gelen tıkırtı sesi

Bu konuyu okuyanlar

Merhaba sistemim daha 3 aylık son 1 aydır şöyle bir sorunum var PC yi sabah uyanıp ilk açtığım zaman psu dan tıkır tukur bir ses geliyor kasanın dış tarafında psu nun olduğu bölgeye hafif bir temasda bulunduğumda ses kesiliyor eğerki hiç temasda bulunmazsam PC açıldıktan 3-4 dk kadar sonra ses kendiliğinden kesiliyor bu sorunun nedeni nedir dert edilecek bir durum gibi mi yoksa sorun olmazmi.

Psu markası:FPS hydro 700w 80+

Merhaba sistemim daha 3 aylık son 1 aydır şöyle bir sorunum var PC yi sabah uyanıp ilk açtığım zaman psu dan tıkır tukur bir ses geliyor kasanın dış tarafında psu nun olduğu bölgeye hafif bir temasda bulunduğumda ses kesiliyor eğerki hiç temasda bulunmazsam PC açıldıktan 3-4 dk kadar sonra ses kendiliğinden kesiliyor bu sorunun nedeni nedir dert edilecek bir durum gibi mi yoksa sorun olmazmi.

Psu markası:FPS hydro 700w 80+
PSU nun vidaları tam sıkılmış mı veya pervanesi sorunlu mu iyice bakmalısın...

met 35

Rektör
fan bi yerlere temas ediyordur,büyük ihtimal ile de,ızgaraya. Yoksa powerde takur tukur ses çıkaracak bi bileşen yok,çünkü. Sebep,fandır,yani.

fan bi yerlere temas ediyordur,büyük ihtimal ile de,ızgaraya. Yoksa powerde takur tukur ses çıkaracak bi bileşen yok,çünkü. Sebep,fandır,yani.
Bu durum sorun yaratırmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

PSU nun vidaları tam sıkılmış mı veya pervanesi sorunlu mu iyice bakmalısın...
Montajı ben yapmadığım için hiç bakmadım vidalara ama sistemi alırken 0 aldım hiç bir parça 2. el değil fanda bir sorun yoktur demi içime kurt düştü😳

Sorun olur tabikiii, arızalı veya yağsız ikinci el parça bile takılmış olabilir psuya çünkü sıfır olup defolu çok parça kakalıyolar millete uyanıklar... Eğer ses çok ise garantiden değişim isteyin.

SDN Son Haberler