PS5'in En İyi Oyunlarından Olacak: The Lord of the Rings: Gollum ve Yeni Fragmanı

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

King of the Woodland Realm.
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 Kas 2020
Mesajlar
4,106
Çözümler
19
Reaksiyon puanı
7,136
Puanları
113
Yaş
17
Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen Lord of the Rings: Gollum, LOTR fanları tarafından yoğun bir heyecanla beklenmekteyken tanıtım videosunun geçtiğimiz saatlerde paylaşılmasıyla heyecan katlandıkça katlandı.

Alman oyun stüdyosu Daedalic Entertainment, oyunu duyurduğu iki yıl içerisinde kısa bir tanıtım videosu haricinde fanlara ve oyunu bekleyenlere neredeyse hiçbir bilgi sunmadı. Baş oyun tasarımcısı Martin Wilkes, oyunun genel olarak Prince of Persia'ya benzediğini ve çoğunlukla savaş dışı bir oyun olduğunu, oyunda Gollum'un düşmanlarını zekası ve kurnazlığıyla alt etmesi gerekeceğini daha öncesinde belirtmişti. Filmlerde de Gollum'u savaşçı bir kişilikten ziyade zekası ve kurnazlığıyla gördüğümüzden bu durum bizler için pek de şaşırtıcı olmadı.

maxresdefault (5).jpg


Hayranların nabzını yoklayan isteyen geliştirici şirket, bunun için geçtiğimiz saatlerde bir gameplay yayınladı. Bütün platformlarda çıkacak olan bu oyun, sinema filmlerinde olduğu gibi burada da Smeagol (Gollum'un asıl adı, eski Hobbit
p) karakterine yoğunlaşacak. Yüzük tarafından ve Sauron tarafından kaçırılacak olan Gollum, Barad Dur kalesinden kaçmak için mücadele verecek.


Mekanikleriyle de ilgi çeken oyun, bazı durumlarda bizlere Smeagul ve Gollum arasında geçiş yapma fırsatı sunacak. LOTR dünyasının vermiş olduğu çeşitliliği oyunda da göreceğimizi düşünürsek bu hepimiz için heyecan verici bir hâl alıyor. Oyunun çıkış tarihi ise şu anlık 2022 yılının üçüncü çeyreği olarak bilinmekte.

 

Son mesajlar

Üst