Öneri Ps5 Vs Xbox Series X 4K 120Fps Call Of Duty Warzone

Bu konuyu okuyanlar

Wujque

Doçent
Reaksiyon puanı
344

Testler 4k 120fps Hdr 2.1 Destekli Tv de yapılmıştır.

Öncelikle şunu Söylemek İstiyorum Ps5 4K 120FPS Call Of Duty Warzone de 4k 120 fps de hdr kapatmakda çünki o oyun bir ps4 oyunu görüntüsünün kötü olma sebebi o dur
bu adama bi türlü anlatamadım kendi fanboyluk yapıyor Xbox windows altyapısı olan bi konsoldur Ps5 Japon Mimarili bi konsoldur bazı oyunları çevirmek zordur zaman alır.

kendi videosunda şu kısmı göstermek istedim KOCAMAN PS4 OYUNUDUR YAZIYOR ANLA BE ADAM PS5 OYUNU OLARAK DAHA ÇEVRİLMEDİ O OYUN

kötülemek deyildir amacım ama bu konsollar hemen hemen aynı güçteler isteyen istedigini alır hangisinin oyununu seviyorsa inş bu yazıyı gelip görürsün

Mesaj otomatik birleştirildi:

buda benden cold war

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şunu tekrardan eklemek istiyorum bu 2 cihazda 4k 120 fps verebilecek kadar üretilmişlerdir ps5 de ps5 oyunu olarak çalışan oyunların kalitesi xbox series x le aynıdır zaten xbox series x de sipariş ettim test etmiştim bi arkadaşımda isteyen olursa gene test ederim adam fan boyluk yapıyor.

Son düzenleme:

Wujque

Doçent
Reaksiyon puanı
344

bu arada şunu belirtmek istedim xbox series x de 4k da fps 100 120 gidip geliyor ps5 de direk 4k 120 sabit ama ps4 oyunu dan çevirme oldugu için kalitesi kötü hala ps5 sürümü gelmedi.

Son mesajlar