Yardım PS5 Sıfır mı nasıl anlaşılır ?

Bu konuyu okuyanlar

'Alpha'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar ;

2 gün önce ismini şimdilik açıklamak istemediğim bir teknoloji markasının satış sitelerinin birinden Sony Playstation 5 (İthalatçı garantili) ürün aldım. Şuana kadar herhangi bir sıkıntı çıkmadı ancak kafamı karıştıran bir kaç durum var ürünün kutu açılım videolarını izlediğimde içerisinden ikinci bir beyaz Sony yazan kutu çıkıyor benim ürünümde yoktu birde kullanım kılavuzu ve kitapçıkları yoktu ama kutunun dışındaki şeffaf etiketi duruyordu yani açılmamıştı.
Diğer durum ise bu siteyi internetteki forumlarda arattığımda ikinci el tamir görmüş ürünü sıfır diye yolladı diyenlerden garantide arkasında durmadı diyenlere kadar çeşitli yazılar var malum Sony Garantili de cihazın Türkiye piyasasında bulunamadığından aldım alıcak arkadaşlara bu konu emsal olur. Ürünün sıfır olduğunu yada kaç saat çalıştığını servis görüp görmediğini nasıl anlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,785
Hepsinin bir arada olduğu yerden almışsınız anlaşılan. Evet maalesef o sitenin yenilenmiş ürün yollama fetişi var. En iyisi iade şansınız var ise iade edin.

'Alpha'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Hepsinin bir arada olduğu yerden almışsınız anlaşılan. Evet maalesef o sitenin yenilenmiş ürün yollama fetişi var. En iyisi iade şansınız var ise iade edin.
Fly Technology Satıcısından aldım neredeyse tüm alışveriş sitelerinde satıcı profili var kendi siteleri olan ankarada bir işletme.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,785
Tabi n11 üzerinden aldım iade işlemlerini başlatabilirim. Ancak doğru düzgün üründe bulunamıyor.
Doğru düzgün ürün bulurum ben size, iade mümkün ise sorun yaratmayacak satıcılar önerebilirim.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Yazarım "hocam". Ne istiyorsun? Ne yazayım? Bu tavrın hiç hoş değil söyleyim baştan.
Satıcıları diyorum hocam. Tavrımda sorun olduğunu düşünmüyorum konuya yazarsanız bizde faydalanırız çok iyi olur dedim çünkü bende son zamanlarda playstation 5 bakıyorum buradaki sorun ne anlamış değilim :D Yanlış bir şey mi söyledim ?

'Alpha'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Doğru düzgün ürün bulurum ben size, iade mümkün ise sorun yaratmayacak satıcılar önerebilirim.
Bu satıcının istatistikleride çok iyi idi siz sony eurasia garantili ürün bulup linklerseniz seviniriz.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,785
Hepsisony'den alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

'Alpha'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Hepsisony'den alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşte Türkiye garantili cihazlarda al satçıların elinde çok ciddi yüksek fiyatlara satılıyor sizin eklediğiniz paketin aynısı 18.000tl aradaki farka nintende switch alınır yani .

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,785
İşte Türkiye garantili cihazlarda al satçıların elinde çok ciddi yüksek fiyatlara satılıyor sizin eklediğiniz paketin aynısı 18.000tl aradaki farka nintende switch alınır yani .
2 adet dualshock 5 var fln. Tabii fiyat biraz yüksek oluyor.

'Alpha'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
2 adet dualshock 5 var fln. Tabii fiyat biraz yüksek oluyor.
Ben tamamen aynı cihazları sony ithalatçılarından alırsak 18.000tl tuttuğunu hesaplayıp yazdım yani aradaki fark tamamen garantiye ve satıcıya gidiyor.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,785
Ben tamamen aynı cihazları sony ithalatçılarından alırsak 18.000tl tuttuğunu hesaplayıp yazdım yani aradaki fark tamamen garantiye ve satıcıya gidiyor.
Garanti önemli, malum bazen beklemedik hadiseler gerçekleşebiliyor. Yani benim size önerim eğer ucuza gelsin istiyor iseniz, temiz 2.el garantili bir ps5 almanız.