PS5 İçin İlk Büyük Güncelleme Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
1618484338601.png

Sony, Playstation 5 için ilk büyük güncellemesini paylaştı. Güncelleme ise 1080p ekranlarda 120 Hz çıkışı ile çalışabilme ve daha iyi HDMI performansı sunuyor.

Ayrıca yeni gelen güncelleme ile birlikte Sony, harici bir USB bellek üzerinde oyunların depolanmasına izin veriyor.

Ayrıca HDR'ı desteklemeyen bir oyun ya da uygulama kullanırken video çıkışını HDR olmayan şeklinde ayarlama seçeneği de kullanıcılara sunuldu.

Ayrıca PS5 açıldığında televizyonun da otomatik olarak açılması gibi özellikler de bu güncelleme ile birlikte geliyor.

900 MB civarı olan güncellemede oyun esnasında oyun içi sohbeti devre dışı bırakma, satın aldığınız oyunları arama, kitaplığınızda oyunları gösterme veya gizleme gibi birçok yeni özellik bulunuyor.

Güncelleme hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Ekli dosyayı görüntüle 147799

Sony, Playstation 5 için ilk büyük güncellemesini paylaştı. Güncelleme ise 1080p ekranlarda 120 Hz çıkışı ile çalışabilme ve daha iyi HDMI performansı sunuyor.

Ayrıca yeni gelen güncelleme ile birlikte Sony, harici bir USB bellek üzerinde oyunların depolanmasına izin veriyor.

Ayrıca HDR'ı desteklemeyen bir oyun ya da uygulama kullanırken video çıkışını HDR olmayan şeklinde ayarlama seçeneği de kullanıcılara sunuldu.

Ayrıca PS5 açıldığında televizyonun da otomatik olarak açılması gibi özellikler de bu güncelleme ile birlikte geliyor.

900 MB civarı olan güncellemede oyun esnasında oyun içi sohbeti devre dışı bırakma, satın aldığınız oyunları arama, kitaplığınızda oyunları gösterme veya gizleme gibi birçok yeni özellik bulunuyor.

Sadece fotoğrafa ekmek baniyorum belki bir 7,8 sene sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 147799

Sadece somun ekmek baniyorum belki 7 sene sonra fln veya 5

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Sadece fotoğrafa ekmek baniyorum belki bir 7,8 sene sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece somun ekmek baniyorum belki 7 sene sonra fln veya 5
Valla ben en son playstation 2 almıştım çok küçükken o zamandan beri bekliyorum :D