PS5 Gümrükten geçer mi?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetakif0

Öğrenci
Ps5 gümrükten geçer mi bir akrabam getircek havalimanlarındaki gümrükten geçer mi??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kişisel eşyam dese geçmez mi? Valize koysa olmaz mı?

JawBone

Asistan
Açık kutuysa kesin geçer ama kapalı kutuyla ilgili bilgim yok. 1 adet açık kutu cihaz getirir yanında sıkıntı olmaz.

TheFreaky

Profesör
Geçerde vergiyle pahalı olur kutuyu çizmen şart ya da kutusuz da gelir vergi olmaz ekstra en azından

iMaKaNDi

Doçent
Kutuluda getirebilir sorun olmaz. Sonuç olarak valize koydu mu iş biter. Havalimanında soran olursa zarar görmesin diye kutuya koydum der. Sen demezsen eğer yanımda ps5 getirdim diye kimse valizini aç demez durup dururken

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Güzel bir şekilde anlatılırsa görevliye vergi verme şansınız yok. Kutuyla da getirilecekse kutunun tamamen kapalı olmaması sizin avantajınıza olur. Bir sorun olmadan getirirsiniz.

Ahmetakif0

Öğrenci
Teyzem tr vatandaşı ama hollanda da yaşıyor valize koycak getircek takılır mı bavulu açtırırlar mı???

Teyzem tr vatandaşı ama hollanda da yaşıyor valize koycak getircek takılır mı valiz açtırırlar mı

BTDKIBYLUCVS

Öğrenci
Açarlar ancak takılacağanı sanmıyorum en fazla kutuyu açarlar ancak çok net değilim araştırmanı öneririm.

Ahmetakif0

Öğrenci
Sticker yapıştırır kutuya kişisel eşyam havası verse sorarlarsa da hollanda da ki evimden oynamak için getirdim der.gümrük görevlisi bunu ticaret olarak anlamaz ve 1 tane getircek kişisel eşyası vergiden muaf yanlış mı biliyorum

Açık kutuysa kesin geçer ama kapalı kutuyla ilgili bilgim yok. 1 adet açık kutu cihaz getirir yanında sıkıntı olmaz.
Valizde zarar görmemesi için kutusuna koydum

SDN Son Haberler

Son mesajlar