ps5 fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

BBasR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
acaba ps5 ne zaman satışa sunulacak ve türkiyede satılma ücreti ortalama ne kadar olacak ?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Beklenenlerin üzerinde bir etiket ile satışa çıkar diye düşünüyorum.
Piyasa aşırı saçma bir hal aldı. Yükselen dolar tekrar düzenlenen vergiler derken ne olur muamma.

BBasR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beklenenlerin üzerinde bir etiket ile satışa çıkar diye düşünüyorum.
Piyasa aşırı saçma bir hal aldı. Yükselen dolar tekrar düzenlenen vergiler derken ne olur muamma.
pc'den konsola geçmek istiyordum 2 ay önce idare etmelik ps4 alayım dedim fiyatlara göz gezdirmiştim ps4 slim 1.2k pro 3k'ydı şimdi slim bile 4k ps 5 inşallah 8k tl den satışa çıkmaz eğer çıkarsa biraz daha bekleyip yurt dışından almayı düşünüyorum

Reaksiyon puanı
6,405
pc'den konsola geçmek istiyordum 2 ay önce idare etmelik ps4 alayım dedim fiyatlara göz gezdirmiştim ps4 slim 1.2k pro 3k'ydı şimdi slim bile 4k ps 5 inşallah 8k tl den satışa çıkmaz eğer çıkarsa biraz daha bekleyip yurt dışından almayı düşünüyorum
Artık ps4 pro 7000 lira çok pahalı olabilir

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Konsolda fiyatların artması stok sıkıntısı sebebiyle oldu. Virüs sebebiyle evde kalan herkes konsol satın aldı dolayısıyla stok kalmadı. PS5 çıkana kadar bu sorun büyük oranda çözülür. Ancak malum dolar ve ek vergiler de fiyatları etkiledi. Ben PS5'in minimum 6-7K civarından geleceği görüşündeyim.