Ps5 Coil Whine Garanti

Bu konuyu okuyanlar

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Kısaca cihazda sorun yok diyorlar cihaz ses yapabilir. Ama fakat şöyle bi durum var !

Ses var ses var rahatcız edici bi ses ile rüzgar sesi gibi bi ses aynı anlama gelmez.
Biz insanız uzun süre rahatsız edici cızzlama sesine magdur kalmak psikolojik ve ya Fiziksel Baş agrısına neden olabilir,
Tabi gece oyun oynamayanlar veya kulaklık takanlar ben umursamıyorum diyebilirler ama türkiyede bu verdigimiz vergiler para kolay kazanılmıyor.
Playstation Türkiye iletmemiz gerekiyor topluca çünki üretimden kaynaklı hepinizde var.

Ps5 mail verdikleri gereksiz mesaj

Merhaba Kullanıcı,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz!
Yan panellerin doğru bir şekilde sabitlenmesi için:
-PS5 sistemini kapatın ve AC kablosunu çıkarın.
-Tüm kabloları sistemden ayırın.
-Standı PS5 sisteminden çıkarın.
-Sistemi, ön tarafı size bakacak şekilde önünüzde temiz ve düz bir yüzeye yanlamasına yerleştirin.
-Avuç içlerinizi sistemin parlak paneline yerleştirin ve parmaklarınızı sistemin uzak tarafına bırakın.
-Panel birkaç santimetre (yaklaşık 3/4 inç) kayana kadar panelin köşesini sistemden uzağa kaldırın.
-Bir klik sesi duyacaksınız ve panel birkaç santimetre (yaklaşık 3/4 inç) hareket edecektir. Sağ taraftan başlayarak paneli kaldırın.
Panel çıkarıldıktan sonra, değiştirmenin doğru yolu şu şekildedir:
Paneli, kenardan birkaç santimetre (yaklaşık 3/4 inç) uzakta olacak şekilde sistemin açıkta kalan bölümünün üzerine yerleştirin.
Paneli yerine oturana kadar yerine kaydırın.
Tüm kabloları ve AC kablosunu yeniden bağlayın. Her şeyin düzgün çalıştığını kontrol etmek için sistemi açın.
Her iki yan paneli de çıkarmak ve doğru şekilde değiştirmek için bu adımları tekrarlayın. Bu panellerin sabitlenmesi, sistem gürültüsünün azaltılmasına yardımcı olabilir.

Şu konuda sizi bilgilendirmek isterim:
''PS5 Herhangi bir elektrikli cihaz gibi, çalışma gürültüsü üretilebilir ve çalışma sırasında sesler duyabilirsiniz.
Oyun sırasında yük dalgalanmaları nedeniyle konsoldan hafif bir manyetik uyarı sesi duyabilirsiniz, ancak bu bir arıza değildir. Cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. "
Umarım bu bilgiler yardımcı olacaktır!

Mesut
Oyuncu Destek Görevlisi
PlayStation Destek

Sony Playstation Ps5 Garanti
Bizi arayın
Çalışma saatleri: Pzt - Cum 10:00 - 18:30 (TRT)
Cmt ve Paz kapalı
0212 391 0401

Şu an sıfır ürünle degişse bile o üründe de aynı sorun olacak bu bi çözüm deyil.
Ben distribütör konuşuyorum numarasını aldım sonuca baglandıkca burdan yazacagım.

Ekli dosyalar

• 20210513_051656.jpg
    20210513_051656.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 71

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
1,289
Kısaca cihazda sorun yok diyorlar cihaz ses yapabilir. Ama fakat şöyle bi durum var !

Ses var ses var rahatcız edici bi ses ile rüzgar sesi gibi bi ses aynı anlama gelmez.
Biz insanız uzun süre rahatsız edici cızzlama sesine magdur kalmak psikolojik ve ya Fiziksel Baş agrısına neden olabilir,
Tabi gece oyun oynamayanlar veya kulaklık takanlar ben umursamıyorum diyebilirler ama türkiyede bu verdigimiz vergiler para kolay kazanılmıyor.
Playstation Türkiye iletmemiz gerekiyor topluca çünki üretimden kaynaklı hepinizde var.

Ps5 mail verdikleri gereksiz mesaj

Merhaba Kullanıcı,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz!
Yan panellerin doğru bir şekilde sabitlenmesi için:
-PS5 sistemini kapatın ve AC kablosunu çıkarın.
-Tüm kabloları sistemden ayırın.
-Standı PS5 sisteminden çıkarın.
-Sistemi, ön tarafı size bakacak şekilde önünüzde temiz ve düz bir yüzeye yanlamasına yerleştirin.
-Avuç içlerinizi sistemin parlak paneline yerleştirin ve parmaklarınızı sistemin uzak tarafına bırakın.
-Panel birkaç santimetre (yaklaşık 3/4 inç) kayana kadar panelin köşesini sistemden uzağa kaldırın.
-Bir klik sesi duyacaksınız ve panel birkaç santimetre (yaklaşık 3/4 inç) hareket edecektir. Sağ taraftan başlayarak paneli kaldırın.
Panel çıkarıldıktan sonra, değiştirmenin doğru yolu şu şekildedir:
Paneli, kenardan birkaç santimetre (yaklaşık 3/4 inç) uzakta olacak şekilde sistemin açıkta kalan bölümünün üzerine yerleştirin.
Paneli yerine oturana kadar yerine kaydırın.
Tüm kabloları ve AC kablosunu yeniden bağlayın. Her şeyin düzgün çalıştığını kontrol etmek için sistemi açın.
Her iki yan paneli de çıkarmak ve doğru şekilde değiştirmek için bu adımları tekrarlayın. Bu panellerin sabitlenmesi, sistem gürültüsünün azaltılmasına yardımcı olabilir.

Şu konuda sizi bilgilendirmek isterim:
''PS5 Herhangi bir elektrikli cihaz gibi, çalışma gürültüsü üretilebilir ve çalışma sırasında sesler duyabilirsiniz.
Oyun sırasında yük dalgalanmaları nedeniyle konsoldan hafif bir manyetik uyarı sesi duyabilirsiniz, ancak bu bir arıza değildir. Cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. "
Umarım bu bilgiler yardımcı olacaktır!

Mesut
Oyuncu Destek Görevlisi
PlayStation Destek

Sony Playstation Ps5 Garanti
Bizi arayın
Çalışma saatleri: Pzt - Cum 10:00 - 18:30 (TRT)
Cmt ve Paz kapalı
0212 391 0401

Şu an sıfır ürünle degişse bile o üründe de aynı sorun olacak bu bi çözüm deyil.
Ben distribütör konuşuyorum numarasını aldım sonuca baglandıkca burdan yazacagım.
Coil whine bildiğim kadarıyla sorun oluşturan bir şey değil hatta kendi kasam'da da var.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Coil whine bildiğim kadarıyla sorun oluşturan bir şey değil hatta kendi kasam'da da var.
Zaten cihaza sorun yok ama takıntılı biriysen veya benim gibi gece his sinek bile vızlasa ses geliyorsa sorun var ben ekran kartı alırkende 3 kere ekran kartı degiştim rtx 2080 gaming x trio almıştım en sessiz olanı o çıkmıştı tercih meselesi bence coil whine varsa bi yerde sorun var demek benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Para kolay kazanılmıyor ve sorunun çözümüde basit xbox bile düşünmüş yapmış.
Dünya kadar paralar veriyoruz ben o sesi çekmek zorunda deilim.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
1,289
Zaten cihaza sorun yok ama takıntılı biriysen veya benim gibi gece his sinek bile vızlasa ses geliyorsa sorun var ben ekran kartı alırkende 3 kere ekran kartı degiştim rtx 2080 gaming x trio almıştım en sessiz olanı o çıkmıştı tercih meselesi bence coil whine varsa bi yerde sorun var demek benim için

Para kolay kazanılmıyor ve sorunun çözümüde basit xbox bile düşünmüş yapmış.
Dünya kadar paralar veriyoruz ben o sesi çekmek zorunda deilim.
Her elektronik cihazda coil whine olabilir. Takıntılı biriysen kulaklık bence yeterince kesiyor sesi. Coil whine garantiye girermi bilmem ama bence bir şeyi bozmayacağı için garantiye girmeyebilir.

Reaksiyon puanı
5,802
Gereksiz olmuş. GTX970 kullananlar bile bu kadar şikayetçi değildi kart bildiğin ıslık öttürüyordu. Zaten oyunu ya kulaklıkla ya televizyonun sesi açık oynuyorsunuz o sesi menü dışında duymazsınız. Yok para kolay kazanılmıyor gibi duyar kasmanız saçma. Para elbette kolay kazanılmıyor fakat hiçbir zararı olmayan sadece çok az ses çıkartan bobin yüzünden boşuna uğraşıyorsunuz gibi.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Gereksiz olmuş. GTX970 kullananlar bile bu kadar şikayetçi değildi kart bildiğin ıslık öttürüyordu. Zaten oyunu ya kulaklıkla ya televizyonun sesi açık oynuyorsunuz o sesi menü dışında duymazsınız. Yok para kolay kazanılmıyor gibi duyar kasmanız saçma. Para elbette kolay kazanılmıyor fakat hiçbir zararı olmayan sadece çok az ses çıkartan bobin yüzünden boşuna uğraşıyorsunuz gibi.
burdaki gereksiz olan tek şey senin gtx970 gibi bi kartla kıyaslaman yıl olmuş 2021 rtx 3090 gücünde mining üreten japon teknolojisi kötü bobin kullanmış içine neden insanlar bilinç lenmesin neden sorunlar çözülmesin neden güzel üretim yapılmasın anlamıyorum.
bu ürünü yurt dışında 500 dolara alıyorlar 4.200tl diyelim bende bu fiyata alsaydım belki beklentim az olurdu
ama ben bu ürünü 8300tl ye almışsım ve ben sadece buda deil 3 kol tüm ps5 oyunları 100hz 4k 10bin tl lik tv kullanıyorsam bu kadar para harcadıysam birşeyler istemek hakkım
garantiler boşunamı var gelmissin buraya gtx970 den bahsediyorsun benim 3 tane
pc var evde rtx 3070 li rtx 2080ti ve rtx 2080 li sistemler hic birinde coil whine yok sadece fan sesi buyur fps atıyım sana kardeş Playstation kullanan insanlar mükemmelligi ararlar.

sorun var kullan diye bi mantık varmı bu nasıl kafa

ayrıca bu gün distribütör le görüştüm direk playstation türkiye ile itibarata geçtim bilgi geldikce paylaşacagım burdan

Adamlar şunu dedi playstation içini açma yetkileri yokmuş hatta bilgileride yokmuş cihazı yurt dışına yolluyacaklarmış büyük ihtimalle sıfırla degişim verecekler ama ondada sorun olacagı için belki kabul etmem belki ileriki bi sürüm üretimde sorun çözülünce onla degişim isterim .

Ekli dosyalar

• Cs go ayarlar 2. ekranda içinde.jpg
    Cs go ayarlar 2. ekranda içinde.jpg
    45.8 KB · Görüntüleme: 44
  • cs go fps.jpg
    cs go fps.jpg
    119.7 KB · Görüntüleme: 29
  • csgo ayarları.jpg
    csgo ayarları.jpg
    48.5 KB · Görüntüleme: 21
  • Fortnite atlayınca.jpg
    Fortnite atlayınca.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 18
  • Fortnite Fps.jpg
    Fortnite Fps.jpg
    132.8 KB · Görüntüleme: 20
  • Fortnite Ucakta.jpg
    Fortnite Ucakta.jpg
    126.9 KB · Görüntüleme: 25
  • Gta V advance ayarlar.jpg
    Gta V advance ayarlar.jpg
    73.7 KB · Görüntüleme: 22
  • Gta V ayarlar.jpg
    Gta V ayarlar.jpg
    78.3 KB · Görüntüleme: 21
  • Gta V fps.jpg
    Gta V fps.jpg
    121.8 KB · Görüntüleme: 19
  • Gta V kalite ayarı.jpg
    Gta V kalite ayarı.jpg
    81.2 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,802
GTX970’in sadece bir örnek olduğunu anlayamamışsın bile. Haklıyım da haklıyım diyorsun. Madem bu kadar dert ettin uykuların kaçıyordur şimdi aç içini kendin değiştir bobini. Zararlı olsa Sony çoktan geri çağırırdı.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
1,289
GTX970’in sadece bir örnek olduğunu anlayamamışsın bile. Haklıyım da haklıyım diyorsun. Madem bu kadar dert ettin uykuların kaçıyordur şimdi aç içini kendin değiştir bobini. Zararlı olsa Sony çoktan geri çağırırdı.
Bencede öyle.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
uykularım neden kaçsın arkadaş ben daha iyi üretilmesi için sorunu bildiriyorum bu bi sorun
ayrıyetten ben cihaza deger vermem benle yaşayacak hali yok bi daha alırım.
yok illa sorunları görmeyelim gözümüzü kulamızı kapatıp geçelim sana para mı veriyorlar sony den
üretim hatalarını kapatman için :)

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
1,289
uykularım neden kaçsın arkadaş ben daha iyi üretilmesi için sorunu bildiriyorum bu bi sorun
ayrıyetten ben cihaza deger vermem benle yaşayacak hali yok bi daha alırım.
yok illa sorunları görmeyelim gözümüzü kulamızı kapatıp geçelim sana para mı veriyorlar sony den
üretim hatalarını kapatman için :)
Adamların önceliği gerçek sorunlar. Yani hata verdiren veya çökerten sorunlar. Sırf birisi rahatsız oluyorlar diye mühendislerini bir ses sorunu için uğraştırmazlar.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Adamların önceliği gerçek sorunlar. Yani hata verdiren veya çökerten sorunlar. Sırf birisi rahatsız oluyorlar diye mühendislerini bir ses sorunu için uğraştırmazlar.
sen yoksa işe playstation türkiyede çalışan işe yaramaz çalışanlardan birimisin hani sorun yokculardan ama sorun sende olsa problem büyür.
iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır

Eger çalışan isen isim ver yada tel konuşalım senle

bana yetkili servis müdürü bile bu şekilde yok sen rahatsız oldunda mühendis sanamı özel yapacak demedi

bu arada sony garanti servisini kötüleyen arkaşlar bilsinler bizzat bi arkadaşımız ps4 vardı 1 yıl kullanmıştı çizikten geçilmiyordu hatta dvd çalışmıyordu garanti sıfır son çıkan cuh ps4 yolladı
siz ürünü vatan dan aldınız diyelim vatana garantiye verirseniz vatan kendi garanti servisine yollar
distribütör veya sony türkiye ye cihaz gitmez ondan degişim yapamazssınız ben direk distribütör le görüşüyorum hangi cihaz olursa olsun sen hakkını savunmazsan kimse senin hakkını savunmaz kardeş.

Reaksiyon puanı
5,802
sen yoksa işe playstation türkiyede çalışan işe yaramaz çalışanlardan birimisin hani sorun yokculardan ama sorun sende olsa problem büyür.
iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır

Eger çalışan isen isim ver yada tel konuşalım senle

bana yetkili servis müdürü bile bu şekilde yok sen rahatsız oldunda mühendis sanamı özel yapacak demedi

bu arada sony garanti servisini kötüleyen arkaşlar bilsinler bizzat bi arkadaşımız ps4 vardı 1 yıl kullanmıştı çizikten geçilmiyordu hatta dvd çalışmıyordu garanti sıfır son çıkan cuh ps4 yolladı
siz ürünü vatan dan aldınız diyelim vatana garantiye verirseniz vatan kendi garanti servisine yollar
distribütör veya sony türkiye ye cihaz gitmez ondan degişim yapamazssınız ben direk distribütör le görüşüyorum hangi cihaz olursa olsun sen hakkını savunmazsan kimse senin hakkını savunmaz kardeş.
Sony çalışanı olduk şimdi de :D

Dostum bak , biz ne bir markayı övüp ne de bir markayı gömüyoruz. Olabilir bobin sızlaması yaşıyorsundur fakat demek istediğimiz bu dert edilecek bir sorun değil. Sony çalışanları da bence biliyor bunun bir sorun teşkil etmediğini ve sizin şikayetinizin üstüne düşülmüyor.(Tahminim bu yönde)

Üstte arkadaş çok güzel demiş. PS çökme sorunları , oyunların kararsız çalışması gibi tonlarca sorun varken hiçbir zararı olmayan , gece sessizliğinde zor duyulan zararsız bir vızıldama kimsenin umrunda değil çünkü bu bir sorun değil. Boşu boşuna heyecan arayıp her yere şikayet oluşturmuşsunuz. Emin olun üretim hatası olsa bunu siz değil Tester dediğimiz cihaz çıkmadan saatlerce her koşulda test eden ekip tespit ederdi.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Sony çalışanı olduk şimdi de :D

Dostum bak , biz ne bir markayı övüp ne de bir markayı gömüyoruz. Olabilir bobin sızlaması yaşıyorsundur fakat demek istediğimiz bu dert edilecek bir sorun değil. Sony çalışanları da bence biliyor bunun bir sorun teşkil etmediğini ve sizin şikayetinizin üstüne düşülmüyor.(Tahminim bu yönde)

Üstte arkadaş çok güzel demiş. PS çökme sorunları , oyunların kararsız çalışması gibi tonlarca sorun varken hiçbir zararı olmayan , gece sessizliğinde zor duyulan zararsız bir vızıldama kimsenin umrunda değil çünkü bu bir sorun değil. Boşu boşuna heyecan arayıp her yere şikayet oluşturmuşsunuz. Emin olun üretim hatası olsa bunu siz değil Tester dediğimiz cihaz çıkmadan saatlerce her koşulda test eden ekip tespit ederdi.
Bak güzel kardeşim anlayabilecegin bi şekilde anlatıyorum.

bu zararsız gördügün vızıltı uzun süre magruz kaldıgında veya hasta oldugunda çin işkencesine dönüşecek bişey.

madem bu kadar önemsiz xbox neden düzgün bi şekilde yapmış.

ve neden playstation da hatasını anlayıp düzgün bi şekilde düzeltmesin aklınız sıra neyi savunuyorsunuz zorunuza giden ne.

Reaksiyon puanı
5,802
Bak güzel kardeşim anlayabilecegin bi şekilde anlatıyorum.

bu zararsız gördügün vızıltı uzun süre magruz kaldıgında veya hasta oldugunda çin işkencesine dönüşecek bişey.

madem bu kadar önemsiz xbox neden düzgün bi şekilde yapmış.

ve neden playstation da hatasını anlayıp düzgün bi şekilde düzeltmesin aklınız sıra neyi savunuyorsunuz zorunuza giden ne.
Cidden o kulak dayayınca veya gece sessizliğinde duyulan ses mi Çin işkencesi oluyor?

TV’nin sesini 3’e 4’e bile getirsen o sesi bastırıyor abartmakta üstünüze yok. Bizim zorumuza giden saçma bir şeyi sanki ps5 açılmıyormuş gibi lanse edip olayı büyütüp bizi terslemeniz.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
1,289
Hala sabırla anlatmaya çalışıyorum hala dinlemeden dedigim dedik çaldıgım düdük.

iyi ye kaliteli ye güzele ulaşmak varken adam hala karalama içinde

bi rüzgar sesi gibi sesler olur rahatsız etmeyen
bide insanı rahatsız eden sesler olur bu onlardan desibeli az olması önemli deyil.
insan olan anlar artık bak youtube de araştır biraz konuşmadan önce akıl yok beyin var.
Eğer rahatsız oluyorsanız ve xboxun bu sorunu çözebildiğine inanıyorsanız lütfen xbox almayı düşünün.

Cidden o kulak dayayınca veya gece sessizliğinde duyulan ses mi Çin işkencesi oluyor?

TV’nin sesini 3’e 4’e bile getirsen o sesi bastırıyor abartmakta üstünüze yok. Bizim zorumuza giden saçma bir şeyi sanki ps5 açılmıyormuş gibi lanse edip olayı büyütüp bizi terslemeniz.
Kasamda da aynı sorun var garantiside var ama uğraşmıyorum bile. Bazı zamanlar yüksek oluyor ona rağmen kulaklığı kafama koyduğum anda gidiyor. Bir de ps 5'i yanlarına koyduklarınıda düşünmüyorum yani oturdukları yer ile ara olmalı.

Son düzenleyen moderatör:

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Eğer rahatsız oluyorsanız ve xboxun bu sorunu çözebildiğine inanıyorsanız lütfen xbox almayı düşünün. Sony bile bir şey yapmıyor ama siz gelip burada bize laf yapıyorsunuz.

Kasamda da aynı sorun var garantiside var ama uğraşmıyorum bile. Bazı zamanlar yüksek oluyor ona rağmen kulaklığı kafama koyduğum anda gidiyor. Bir de ps 5'i yanlarına koyduklarınıda düşünmüyorum yani oturdukları yer ile ara olmalı.
Elimdeki bilgisayarlar sessiz fan sesi var rahatsız etmeyen yükte bile xbox neden alıyım ps5 özel oyunları için aldım hani sorun çözülmesinde boş muhabbet burda biyere varamıyacagımı anladım deymezssiniz kasası varmışta ayni sorun kendini avutuyor gereksizler

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,802
Hala sabırla anlatmaya çalışıyorum hala dinlemeden dedigim dedik çaldıgım düdük.

iyi ye kaliteli ye güzele ulaşmak varken adam hala karalama içinde

bi rüzgar sesi gibi sesler olur rahatsız etmeyen
bide insanı rahatsız eden sesler olur bu onlardan desibeli az olması önemli deyil.
insan olan anlar artık bak youtube de araştır biraz konuşmadan önce akıl yok beyin var.
Öncelikle hakaret edemezsin kendine gel.

2. olarak bu sesten kat kat fazlasını Strix GTX970 ile yaşadım kasa monitörün dibindeydi yani kulak versen duyuluyordu abarttığın gibi Çin işkencesi falan yok. Sen aşırı derecede abartıp olayı büyütmek istiyorsun sadece. Daha fazla tartışmaya girmeyeceğim kafan artık başka düşünce kabul etmiyor sadece "HATALI, "HATALI, "HATALI" diyor başka bir şey demiyor.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Öncelikle hakaret edemezsin kendine gel.

2. olarak bu sesten kat kat fazlasını Strix GTX970 ile yaşadım kasa monitörün dibindeydi yani kulak versen duyuluyordu abarttığın gibi Çin işkencesi falan yok. Sen aşırı derecede abartıp olayı büyütmek istiyorsun sadece. Daha fazla tartışmaya girmeyeceğim kafan artık başka düşünce kabul etmiyor sadece "HATALI, "HATALI, "HATALI" diyor başka bir şey demiyor.

Utanmasa sorun yok ne güzel yapmışlar amanın benim ekran kartı gtx970 de daha kötü ses varda benim ki daha büyük sorun felan diyor adam ciddiye alınacak biri deyil

Gtx 970 2014 de çıkmış eski bi kart bırak artık
Yeni cihazlarla kıyaslamayı

Senin hatan gtx 970 aldıgında coil whine varsa garantiye vermemek büyük ihtimallede gittin araştırmadan coil whine kronikli ürünü aldın

Yıllar geçmiş artık her coil whine yazan yere girip a sorun bende deyil demeyı bırak :)

Reaksiyon puanı
5,802

Utanmasa sorun yok ne güzel yapmışlar amanın benim ekran kartı gtx970 de daha kötü ses varda benim ki daha büyük sorun felan diyor adam ciddiye alınacak biri deyil

Gtx 970 2014 de çıkmış eski bi kart bırak artık
Yeni cihazlarla kıyaslamayı

Senin hatan gtx 970 aldıgında coil whine varsa garantiye vermemek büyük ihtimallede gittin araştırmadan coil whine kronikli ürünü aldın

Yıllar geçmiş artık her coil whine yazan yere girip a sorun bende deyil demeyı bırak :)
Asus Strix diyorum. Asus'un garantisini bilmediğin için salla boş keseden. Adamlar elinden gelen her şeyi yapıyor değişim dahil.

Ek olarak kendimde Elektronik mezunuyum kaç devre geçti elimden çoğunda vardı CW ve hiçbir sorun değil bu. Sen tamamen paranoyaksın sorun arıyorsun. Ne diyeyim afferim malın bozukmuş bravo diyim bari.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Asus Strix diyorum. Asus'un garantisini bilmediğin için salla boş keseden. Adamlar elinden gelen her şeyi yapıyor değişim dahil.

Ek olarak kendimde Elektronik mezunuyum kaç devre geçti elimden çoğunda vardı CW ve hiçbir sorun değil bu. Sen tamamen paranoyaksın sorun arıyorsun. Ne diyeyim afferim malın bozukmuş bravo diyim bari.
bak güzel kardeşim canım kardeşim insan üretimi hata olabilir.
yeni çıkan oyunlar bile cyber punk 2077 hepsi kusursuz çıkmamakda,
olabilir sorunu bildirmek suç mu şimdide mühendismi kesildin başıma :D

bende asus distribütör ürün yolladım 3 kez yollaman bile aynı arızayı yazıp hukuken degişim para iadesine yol açar tamammı güzel kardeşim :D

Reaksiyon puanı
5,802
bak güzel kardeşim canım kardeşim insan üretimi hata olabilir.
yeni çıkan oyunlar bile cyber punk 2077 hepsi kusursuz çıkmamakda,
olabilir sorunu bildirmek suç mu şimdide mühendismi kesildin başıma :D
Sorunun olabilir buna bir şey demiyorum. Sana anlatmak istediğim abartıyorsun.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110

bu video bak senle ben

ben: cihazda kronik sorun var

sen: sorun yok bu böyle araştırma ugraşma kullan git

ben: bu tekerlek deyil agam degirmen taşı

sen: tekerlek nereye gideceksin bu tekerlekle :D

sen: yalan söylüyorsun

tamammı güzel kardeşim :D artık ciddiye almıyorum seni

Reaksiyon puanı
5,802

bu video bak senle ben

ben: cihazda kronik sorun var

sen: sorun yok bu böyle araştırma ugraşma kullan git

ben: bu tekerlek deyil agam degirmen taşı

sen: tekerlek nereye gideceksin bu tekerlekle :D

sen: yalan söylüyorsun

tamammı güzel kardeşim :D artık ciddiye almıyorum seni
Ahahaahah dur gülmem gerekiyor sanırım. Senin paranoyaklığın yüzünden hiç kimse konularına gelmiyor farkında mısın? Sorun olsa sorun var deriz ama dediğin sorun değil. Tamamen paranoyak , kafanda kuran ve hata arayan birisin. İstersen söv istersen hakaret et cevap vermeyeceğim daha bu konuya.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Ahahaahah dur gülmem gerekiyor sanırım. Senin paranoyaklığın yüzünden hiç kimse konularına gelmiyor farkında mısın? Sorun olsa sorun var deriz ama dediğin sorun değil. Tamamen paranoyak , kafanda kuran ve hata arayan birisin. İstersen söv istersen hakaret et cevap vermeyeceğim daha bu konuya.
he ben paranoyak ım tımarhaneye atın beni tüm sorunlar çözülür hatta senin coil whine ni de ben yaptım :)

BatuhanDN

Profesör
Reaksiyon puanı
813
Konuyu biraz açıklıyım, Aslında Ses sorunu Düzeltilmesi Gereken Bir şey. Tabiki de Sony Düşündüğümü Yaptı . Konsolu Test Etti Ve Sesin Olacağını Tespit ettiler. Ve Bunun Kaynağının 1 adet Fan Kullandıklarından kaynaklandığını açıkladılar. Ve şimdi diyeceksin ki: 2 Tane Fan Taksınlardı. Derdin dimi? * .Fiyatı Düşürme İçin 1 Adet Büyük Bir Fan Kullandılar. PS5'in Büyük Olmasının Kaynağı Budur.
NOT: Bobin Sesi Neyden Kaynaklıdır Orada Çok bilgim olmadığı için yorum yapamam, ve Zaten ses olacağını Çıkmadan Önce Söylemişlerdi.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Konuyu biraz açıklıyım, Aslında Ses sorunu Düzeltilmesi Gereken Bir şey. Tabiki de Sony Düşündüğümü Yaptı . Konsolu Test Etti Ve Sesin Olacağını Tespit ettiler. Ve Bunun Kaynağının 1 adet Fan Kullandıklarından kaynaklandığını açıkladılar. Ve şimdi diyeceksin ki: 2 Tane Fan Taksınlardı. Derdin dimi? * .Fiyatı Düşürme İçin 1 Adet Büyük Bir Fan Kullandılar. PS5'in Büyük Olmasının Kaynağı Budur.
NOT: Bobin Sesi Neyden Kaynaklıdır Orada Çok bilgim olmadığı için yorum yapamam, ve Zaten ses olacağını Çıkmadan Önce Söylemişlerdi.
Fanla hiç ama hiç ilgisi yok fanı gelmiş geçmiş en iyi playstation fanı ve de en sessiz fandır.
Sana kim ne anlattıysa nerden hangi haberi okuduysan hepsi yanlış bilgi.
Coil Whine Güç Kaynagında Ses ordan gelmekte fan sesi insanı rahatsız etmez.
Ps5 Coil Whine Her Modelde Var attıgım konuya bi bakmanı öneririm.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Tebrikler senin gibi düşünen zihniyetler yüzüne sorun olarak kabul görmedi yetkili servisin cevabı cihazın çalışma sesi mutlu olabilirsin

Ama bu bi Sorundur.

Her zaman Çogunluk şunu dedi diye o dogru olmak zorunda deildir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210519-110355_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210519-110355_WhatsApp.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 29