ps4pro mu xbox one x mi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan guta
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
1 sene sonra xbox one x ya da ps4 pro alcam ama karar veremiyorum ps4pro daha ucuz ama oyunları çok pahalı xboxda game pas var ps4 pro da özel oyunlar var xbox da fps daha iyi 4k gerçek falan filan kafam iyice karıştı bilgisiyarım kötü bu arada oynatmıyor ne yapcam karar veremedim

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
1 sene sonra xbox one x ya da ps4 pro alcam ama karar veremiyorum ps4pro daha ucuz ama oyunları çok pahalı xboxda game pas var ps4 pro da özel oyunlar var xbox da fps daha iyi 4k gerçek falan filan kafam iyice karıştı bilgisiyarım kötü bu arada oynatmıyor ne yapcam karar veremedim
Xbox One X almanı öneririm.

GhosT57

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911
Xbox One X görüntü kalitesi açısından daha iyi performans verir.

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,499
Eğer elinde güzel bir 4K TV veya monitör yoksa ben senin yerinde olsam Series S ile 144 Hz güzel bir monitör alır keyfime bakardım.

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Birşey soracağım 4K TV yada monitor olmadan oynayamıyor muyuz ? İlla 4 K mı olmalı ?
Oynayabiliyorsun, 4k çıkışlı veriyor oyunu, ama 4k televizyon olsa daha iyi olur. Ama bencede arkadaşın dediği gibi xbox series s alman çok daha iyi olur.

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
playstation özel oyunlarını oynamak istiyorsan ps4pro al yoksa xbox en mantıklı tercih

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
4k tv
Oynayabiliyorsun, 4k çıkışlı veriyor oyunu, ama 4k televizyon olsa daha iyi olur. Ama bencede arkadaşın dediği gibi xbox series s alman çok daha iyi olur.
4k tv varsa yine mi s alim varsa x mi alim

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Neden? birde xbox series x çıkınca game pass bitiyor mu
Çünkü görüntü kalitesi konusunda daha iyi ve Game Pass üyelik sistemi kullanmak daha ekonomik.
Xbox Series X çıkınca Game Pass üyelik sistemi bitmez.

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Her türlü xbox series s al. Fiyatı açıklandı 5400 tl. Paran yetiyorsa al, yetmiyorsa one x al ama xbox one x'in 0'ını bulmak zor. Satıştan kaldırılmış bir konsol, teknik destek konusunda da sıkıntılı

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
İkisi arasında PS4 Pro öneririm.Xbox one x de alsan seni memnun eder diye düşünüyorum.

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Çünkü görüntü kalitesi konusunda daha iyi ve Game Pass üyelik sistemi kullanmak daha ekonomik.
Xbox Series X çıkınca Game Pass üyelik sistemi bitmez.
Ps4 proda özel oyunlar var ama benim pc yok o yüzden xbox daha iyi mi gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi arasında PS4 Pro öneririm.Xbox one x de alsan seni memnun eder diye düşünüyorum.
Neden ps4pro

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
Araya ufak bir not ps4 pro gercekten 4k vermiyor gücü yetersiz maalesef sadece görüntüyü 4k ya upscale ediyor.

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Her türlü xbox series s al. Fiyatı açıklandı 5400 tl. Paran yetiyorsa al, yetmiyorsa one x al ama xbox one x'in 0'ını bulmak zor. Satıştan kaldırılmış bir konsol, teknik destek konusunda da sıkıntılı
Series s güç yetmiyo düşerse alırım ön sipariş yapsaydım keşke neyse one x de 4888 hepsiburadada ama sahibinden de 3700 tl fln ikiside sıfır diyor nasıl oluyor

zenith25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Pro'nun fanı bir yerden sonra aspiratörler gibi ses vermeye başlıyor kapatınca bu neymiş diyorsunuz, bir ps store geçmişi veya özel bağlar varsa yine devam ediliyor zaten de yeni grafikler ve oyun motoru ve heyecan verici geçişler için x denenebilir, bir kere aksesuar olarak çok güzel.

Reaksiyon puanı
109
Performans istiyosan one x keyifli ve güzel oyun istiyosan ps onun dışında o süreyi kısalt seneye asla alamazsın dolar 10 olur

Pro'nun fanı bir yerden sonra aspiratörler gibi ses vermeye başlıyor kapatınca bu neymiş diyorsunuz, bir ps store geçmişi veya özel bağlar varsa yine devam ediliyor zaten de yeni grafikler ve oyun motoru ve heyecan verici geçişler için x denenebilir, bir kere aksesuar olarak çok güzel.
Kuzenimde ps 4 pro var geçen gittim dediğin gibi aspiratör gibi ses veriyor bende şaşırdım

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Performans istiyosan one x keyifli ve güzel oyun istiyosan ps onun dışında o süreyi kısalt seneye asla alamazsın dolar 10 olur

Kuzenimde ps 4 pro var geçen gittim dediğin gibi aspiratör gibi ses veriyor bende şaşırdım
allah allah

allah allah

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
anladığım kadarıyla ps4 pro exclusive oyunlar xbox one x de gamepass vegörüntü açısından alınır şimdi bakıyorum ps4pro exclusive oyunları çok çekmedi beni ama gamepassher ay değişiyor diye biliyorum ben şimdi alsam doom rdr cyperpunk vs. oynayabilir miyim yani iyi oyun geliyor mu her ay birkaç tane

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
anladığım kadarıyla ps4 pro exclusive oyunlar xbox one x de gamepass vegörüntü açısından alınır şimdi bakıyorum ps4pro exclusive oyunları çok çekmedi beni ama gamepassher ay değişiyor diye biliyorum ben şimdi alsam doom rdr cyperpunk vs. oynayabilir miyim yani iyi oyun geliyor mu her ay birkaç tane
Xbox Game Pass Kütüphanesi | Xbox buradan inceleyebilirsin her ay bir kaç tanesi değişir

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Peki 2.
Xbox Game Pass Kütüphanesi | Xbox buradan inceleyebilirsin her ay bir kaç tanesi değişir
Peki 2.controllerı nasıl almamı önerirsiniz xbox one s ile one x aynı controllera mı sahip birde 700 tl psden daha mı karlı çıkar