Ps4 ya da Xbox one almayı düşünürken aklıma gelen fikir

Bu konuyu okuyanlar

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar bildiğiniz gibi piyasanın popüler oyunları her iki konsolda da var. Ps’in avantajı ise exc oyunları, xbox ise yeni bir deneyim için istiyorum (daha önce ps2, 3 ilk çıktığı zamanlarda aldım fakat 4.nesili zaman vb yeni şeylerden dolayı alamadım).

Şöyle bir şey düşünüyorum haftaya karne indirimlerinde ucuza ps4 slim kapıp last of us part 2’ye kadar oynayacağım ondan sonra konsolu satıp xbox one x alacağım.

Bu ps4 işini en ucuz ne kadar zararla kapatırım ve oyunu nasıl etmeliyim?

Şu anda piyasada hep 1400₺ olan konsol karne indirimleri ile ne kadar indirime girer.

No.1

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Kardeşim sakın öyle birşey yapma.İyi güzel yazmışsın.Ama PS4 aldin diyelim.Satmasi çok kolay değil yani dediğin kadar hızlı satmak istiyorsanız ölü fiyatına satman lazım.Ve buda büyük zarar demek.Git ps4cafeye orda oynaşan daha az zarar edersin.Alip hemen satarsan çok büyük zarar ve satana ihtimali de var.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,113
Aynen öyle ölü fiyatına alırlar ps4 ps3 2. Elleri abartanları saymazsak öyle çok abartı değil nedense insanlar yüksek verip sıfırını alayım diyorlar haklılar da eğlence için alıyorsun 2. Elin ne çıkartacağını bilemezsin. Zararın çok olur arkadaşın dediği gibi