PS4 Temizlemek?

Bu konuyu okuyanlar

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Merhaba arkadaşlar. Ben PS4 Fat kasa sahibiyim ve az önce temizlemeye çalıştım tabi arkadaki çiviye bıçakla girişmeye çalıştım belki açılır diye ama açılmadı. O küçük siyah etiketi söktüm açmak için açamayınca geri taktım kötü gözüküyor umarım bir zararı olmaz cihaza. Şimdi gelelim temizlemem lazım mı hakkında kafamda kalan soruya. Rainbow Six Siege oynuyorum ve cihaz bildiğiniz fön makinesi gibi sesli çalışıyor ama ısınmıyor. Termal macun açısından sorun yoktur diye düşünüyorum. Bir bilgisayarcıya sordum temizlik yapar mı diye evet yaparız dedi ücret olarak 100 TL istedi. Ama ben Fat kasa diye belirtmeyi unuttum. Umarım sadece Slim yapmıyordur. Sizce temizlemeli miyim?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
Bıçakla mı açmaya çalıştınız? Buradan anladığım kadarıyla elektronik cihazları açıp temizleyebilecek seviyede değilsiniz. Cihaza zarar vermemeniz için bu işi yapabilecek kişilerden yardım alınız. İstanbul'da oturuyor olsaydınız şahsen yardım edebilirdim ama Kıbrıs'ta yaşıyorsunuz.

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
@Fakehero,
Bıçakla mı açmaya çalıştınız? Buradan anladığım kadarıyla elektronik cihazları açıp temizleyebilecek seviyede değilsiniz. Cihaza zarar vermemeniz için bu işi yapabilecek kişilerden yardım alınız. İstanbul'da oturuyor olsaydınız şahsen yardım edebilirdim ama Kıbrıs'ta yaşıyorsunuz.
Bir zarar gelir mi çiviye? Çok zorlamadım. Bir de o çivileri koruyan etiketler olmadan cihaz kullanılır mı? Sökmedim ama yine de sormak istedim. Cihazı bilen birine götüreceğim mecbur.

Son mesajlar