PS4 Pro mu Xbox One X mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Selamlar, donmadan ve bozulmadan uzun süre oynayabileceğim konsol arıyorum. PS4 özel oyunları gerçekten güzel Ghost of Tsushima, God of War,(pek beğenilmese de ben seviyorum) Days Gone bunlar sevdiğim oyunlar.

Öte yandan Xbox'ın da tasarımı ve Gamepad'i çok hoşuma gidiyor. Genel olarak aşağıda bıraktığım listedeki oyunları ve türevlerini oynayacağım. Ve arada kaldım. PS4 Pro'da çoğu oyun 30 FPS diye biliyorum bu beni geri çekiyor. Xbox hem işlemcisi falan daha iyi yeni konsolları saymazsak en iyi konsol şu an. Ama PS4'te de büyük çaplı oyunlar daha fazla ve ben böyle oyunları seviyorum. Konsolu MediaMarkt'tan alacağım ve ikisininde fiyatı aynı 5000 TL. Yeni konsolları bekleyeceğim tabii ki bütçem hangisine yeterse onu alırım. Belki series X'de alabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Oynayacağım oyunlar ;
Far Cry 5
Far Cry Primal
ASTRONEER
Dying Light
The Witcher® 3: Wild Hunt
Risk of Rain 2
No Man's Sky
Sea of Thieves
FOR HONOR™
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege
Hunt: Showdown
Monster Hunter: World
DARK SOULS™ III
DOOM Eternal
Titanfall® 2
Cyberpunk 2077
Assassin's Creed® Origins
Assassin's Creed® Odyssey
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
STAR WARS™ Battlefront™ II
Battlefield™ 1
Sekiro™: Shadows Die Twice
Marvel's Avengers
Red Dead Redemption 2
STAR WARS Jedi: Fallen Order™
Battlefield™ V
Apex Legends™

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Selamlar, donmadan ve bozulmadan uzun süre oynayabileceğim konsol arıyorum. PS4 özel oyunları gerçekten güzel Ghost of Tsushima, God of War,(pek beğenilmese de ben seviyorum) Days Gone bunlar sevdiğim oyunlar.

Öte yandan Xbox'ın da tasarımı ve Gamepad'i çok hoşuma gidiyor. Genel olarak aşağıda bıraktığım listedeki oyunları ve türevlerini oynayacağım. Ve arada kaldım. PS4 Pro'da çoğu oyun 30 FPS diye biliyorum bu beni geri çekiyor. Xbox hem işlemcisi falan daha iyi yeni konsolları saymazsak en iyi konsol şu an. Ama PS4'te de büyük çaplı oyunlar daha fazla ve ben böyle oyunları seviyorum. Konsolu MediaMarkt'tan alacağım ve ikisininde fiyatı aynı 5000 TL. Yeni konsolları bekleyeceğim tabii ki bütçem hangisine yeterse onu alırım. Belki series X'de alabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Oynayacağım oyunlar ;
Far Cry 5
Far Cry Primal
ASTRONEER
Dying Light
The Witcher® 3: Wild Hunt
Risk of Rain 2
No Man's Sky
Sea of Thieves
FOR HONOR™
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege
Hunt: Showdown