PS4 PRO MU PS4 MÜ ?

PS4 VS PS4 SLİM VS PS4 PRO ???

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

hakan0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Henüz ps4'üm yok tam alacakken ps4 neo haberini duymuş almaktan vazgeçmiştim sonrasında pro ekiyle piyasaya çıktı.Ps4 pro almak istiyorum ama bir oyun bir kol 2 bin tl yi geçiyor buda benim bütçemi aşıyor.

Açıkça söylemek istiyorum büyük bir indirim yakalamazsam başka oyun almam uzun süre fifa serisini oynarım.

Sizce genel olarak fifa oynamak için ps4 pro + oyun + kol 2 bin üzerinde para verilir mi ???
Bunun yerine normal bir ps4+ kol + oyun ps4 pro fiyatına almak mı daha mantıklı ???

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Henüz ps4'üm yok tam alacakken ps4 neo haberini duymuş almaktan vazgeçmiştim sonrasında pro ekiyle piyasaya çıktı.Ps4 pro almak istiyorum ama bir oyun bir kol 2 bin tl yi geçiyor buda benim bütçemi aşıyor.

Açıkça söylemek istiyorum büyük bir indirim yakalamazsam başka oyun almam uzun süre fifa serisini oynarım.

Sizce genel olarak fifa oynamak için ps4 pro + oyun + kol 2 bin üzerinde para verilir mi ???
Bunun yerine normal bir ps4+ kol + oyun ps4 pro fiyatına almak mı daha mantıklı ???

Benim kişisel düşüncem pro gereksiz, teknoloji daha tam oturmadı tüm oyunlar destek vermiyor tvlerde kalibre problemi olabiliyor ve pahalı slim daha mantıklı seçim olacaktır

hakan0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki hocam ps4 pro nun suan icin gereksizligini kabul edersek ps4 ve ps4 slim arasinda hangisini seçmemiz gerekir kesinlimle slim mi secmemiz lazim ps4 asla alinmamali mi

Reaksiyon puanı
7
Buradaki sorun şu bir ps sahibi misin ve televizyonun 4k mı
1-ps4 un yoksa ve televizyonun 4k ise pro al
2-ps4 un varsa her turlu pro alma

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Peki hocam ps4 pro nun suan icin gereksizligini kabul edersek ps4 ve ps4 slim arasinda hangisini seçmemiz gerekir kesinlimle slim mi secmemiz lazim ps4 asla alinmamali mi

slim tercih edilmeli normal kasa ile slim arasında fazla bir ücret farkı yok ama slim de tahmimce hatalar minimize edilmiştir