Ps4 Kopyalama ve Sıfırlama Uzun Sürüyor

Bu konuyu okuyanlar

stewient

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar forumlardan pek anlamıyorum konuyu aradım ama bulamadım böyle bir soru varsa affola, benim sorum biraz farklı sıfırlama işlemini biliyorum daha öncede yaptım . Sorunum şöyle oyunların update'lerini sıkıntısız indiriyorum ama kopyalama aşaması çok uzun sürüyor her %1 için 5 dakika geçmesi gerekiyor . Bunun yerine oyunu sil yükle daha kısa sürüyor ama 80 90 gblik oyunlarım var 1 kez sil yükle yaptım diğer update geldiğinde tekrardan aynısı oldu . Kopyalanırken veya indirme yaparken oyun açmaya çalışırsam ps4 kapanıyor yeniden açılıyor ve hata geliyor (Hata kodu : CE-36329-3) , hatayı arattım ama verilen çözümler işe yaramadı en son çare olan sıfırlamayı yapıyorum şuan ama 26 saat diyor bekleme süresine . 15 saat kaldı ama bitmeyecek gibi geliyor bunun nedeni nedir herhangi bir bilgisi olan var mı ? Sıfırlama bittikten sonra bununla ilgili bir şey yapmam gerekiyor mu ? Ps4'ümde bir sıkıntı mı var ? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim . Not : Harddisk takılı değil . Ps4 desteği aradım verdikleri cevapları uyguladım en son olarak sıfırlayın dediler .

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Sony Destegin Dediklerinin Disinda Birsey Yapma.
Olasi Baska Senaryolarda Basina Is Acarsin Kimsede Sorumluluk Almaz.