Oyun Ps4 Kopyalama ve Sıfırlama Uzun Sürüyor

stewient

Üyecik
Arkadaşlar forumlardan pek anlamıyorum konuyu aradım ama bulamadım böyle bir soru varsa affola, benim sorum biraz farklı sıfırlama işlemini biliyorum daha öncede yaptım . Sorunum şöyle oyunların update'lerini sıkıntısız indiriyorum ama kopyalama aşaması çok uzun sürüyor her %1 için 5 dakika geçmesi gerekiyor . Bunun yerine oyunu sil yükle daha kısa sürüyor ama 80 90 gblik oyunlarım var 1 kez sil yükle yaptım diğer update geldiğinde tekrardan aynısı oldu . Kopyalanırken veya indirme yaparken oyun açmaya çalışırsam ps4 kapanıyor yeniden açılıyor ve hata geliyor (Hata kodu : CE-36329-3) , hatayı arattım ama verilen çözümler işe yaramadı en son çare olan sıfırlamayı yapıyorum şuan ama 26 saat diyor bekleme süresine . 15 saat kaldı ama bitmeyecek gibi geliyor bunun nedeni nedir herhangi bir bilgisi olan var mı ? Sıfırlama bittikten sonra bununla ilgili bir şey yapmam gerekiyor mu ? Ps4'ümde bir sıkıntı mı var ? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim . Not : Harddisk takılı değil . Ps4 desteği aradım verdikleri cevapları uyguladım en son olarak sıfırlayın dediler .

_X_

Profesör
Sony Destegin Dediklerinin Disinda Birsey Yapma.
Olasi Baska Senaryolarda Basina Is Acarsin Kimsede Sorumluluk Almaz.