Soru Ps4 Eklenti Bozuk Hatası

Bu konuyu okuyanlar

dnzclkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps4 te bugün yazılım güncellemesi yaptıktan sonra “Uygulama kullanılmaya devam edilemez. Aşağıdaki uygulamalar için eklenti bozuk. Aşağıdaki uygulamaları başlatmak için ilk olarak bunları PS4 sisteminden silmeniz ve yeniden kurmanız gerekir” şeklinde bir hatayla karşılaştım oyunu silip yeniden yükledim fakat hata devam ediyor çözen veya ne yapılması gerektiğini bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,415
Yanlış kurulmuş olma ihtimali var. Kurulur iken fişten vb çıkardınız mı? Ben de güncelledim hiç sorun yok.

dnzclkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellenirken herhangi bir sorun olmadı bir bağlantı kopması da olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps4 te bugün yazılım güncellemesi yaptıktan sonra “Uygulama kullanılmaya devam edilemez. Aşağıdaki uygulamalar için eklenti bozuk. Aşağıdaki uygulamaları başlatmak için ilk olarak bunları PS4 sisteminden silmeniz ve yeniden kurmanız gerekir” şeklinde bir hatayla karşılaştım oyunu silip yeniden yükledim fakat hata devam ediyor çözen veya ne yapılması gerektiğini bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.
CE-30005-8 hata kodu veriyor tüm oyunlarda güvenli modda açıp veri tabanıda oluşturdum fakat işe yaramadı

kamikaze_31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de sıfırlamama rağmen hiçbir sonuç alamadım oyunu silip yükledim olmadı hala eklenti bozuk diyor yardımcı olursanız sevinirim

nrt321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı problemi birkaç gün önce güncellemeyle yaşamış biri olarak veritabanı oluşturdum olmadı sonra sıfırladım Yine olmadı sonra sabit diski yerinden söküp 1-2 üfledim temizledim tozları, çok da özel bir şey yapmadım yani, tekrar taktım sonrasında yeniden çalıştırdım ve sorun düzeldi

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,415
sabit diski yerinden söküp 1-2 üfledim temizledim tozları, çok da özel bir şey yapmadım yani, tekrar taktım sonrasında yeniden çalıştırdım ve sorun düzeldi
Yaptığınız şey ile alakası olduğunu sanmıyorum, şans eseri olmuştur. PS4'ün içini böyle gerekiz bir işlem için açmanızı kesinlikle önermem.

nrt321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alınan hata sabit diskle alakalı, sabit diskteki bir bozulmadan dolayı bu hatayı veriyor, sony nin sayfasında da bu şekilde yönlendiriyor. İçini de açmadım zaten, youtubetan bakabilirsiniz, sabit disk ayrı bişiy, gerektiğinde yükseltip değiştirebileceğiniz, zaten büyük olasılıkla olmuyorsa sabit diski değiştirmek zorunda kalacak...

umutcanozyurtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı problemi birkaç gün önce güncellemeyle yaşamış biri olarak veritabanı oluşturdum olmadı sonra sıfırladım Yine olmadı sonra sabit diski yerinden söküp 1-2 üfledim temizledim tozları, çok da özel bir şey yapmadım yani, tekrar taktım sonrasında yeniden çalıştırdım ve sorun düzeldi
Yaptım olmadı, manuel güncelleme yaptım olmadı, veritabanı olmadı,sıfırlama olmadı, oyun sil yükle olmadı, farklı hesaptan indirme olmadı. The playroom oyununu dahi açmıyor. Cope gidecek gibi beyler bizim psler:)

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Yaptım olmadı, manuel güncelleme yaptım olmadı, veritabanı olmadı,sıfırlama olmadı, oyun sil yükle olmadı, farklı hesaptan indirme olmadı. The playroom oyununu dahi açmıyor. Cope gidecek gibi beyler bizim psler:)
Bu durum ile ilgili Sony yetkili ise görüştünüz mü ?

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,415
Ben pro versiyonunu kullanmaktayım güncelledim sorun yok? Bir yerde fat kasalarda olduğunu okumuştum.

Eypjan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorunu slim kasa ile bugun itibariyle bende yasamaya basladim. Sorunu cozebilen arkadas varmi. Ps icin tum sifirlama veri tabani falan islemlerini yaptim. Malesef hicbiri cozum olmadi. Acil yardimlarinizi rica ederim

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,415
Ayni sorunu slim kasa ile bugun itibariyle bende yasamaya basladim. Sorunu cozebilen arkadas varmi. Ps icin tum sifirlama veri tabani falan islemlerini yaptim. Malesef hicbiri cozum olmadi. Acil yardimlarinizi rica ederim
Desteğe söylediniz mi?

Eses Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birkaç gün önce bende güncelleme ile bu sorunu yaşamaya başlamıştım Hdd den şüphelendim daha sonra sıfırladım olmadı veritabanı oluşturdum olmadı en son seçenek güvenli mod da en alt seçenekte sistemi sıfırla yeniden kur seçeneği ile çözdüm ama orada depolama birimi seç seçeneğini kullanarak sıfırlamak önemli detay önce Playstation.com sitesinden güncel sürümü usb ye atıyorsunuz sıfırlamayı depoloma birimi ile yapıyorsunuz daha sonra sorunum çözüldü şuanlık

dnzclkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende ki hata hala devam etmekte sony yetkilileri teknik servise göndermemi önerdiler bir çözüm bulamadılar. Güvenli modda sistemi sıfırla yeniden kur seçeneğini hafta sonu bende denedim fakat ben çözüme ulaşamadım maalesef kesin bir çözüm değil sanırım.

Eses Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence sabredip bir süre bekleyin güncelleme ile gelen bir sorun diye düşünüyorum yine güncelleme ile belki bir çözüm gelir boşa tamirci ile uğraşmayın

• Beğen
Reactions: Rei

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,415
Bence sabredip bir süre bekleyin güncelleme ile gelen bir sorun diye düşünüyorum yine güncelleme ile belki bir çözüm gelir boşa tamirci ile uğraşmayın
Öyle olur yüksek ihtimal ile. Bende sorun yok. Tanıdığım kimse de yok.

jelibonlu makarna

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
46
ps4 ün o an gücü yetmemiş te olabilir belki nereden indirniz eklentiyi