Yardım Ps4 almak mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

isim_bulamadım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhabalar ben para biriktirip ps4 almayı düşünüyorum sizce mantıklımı bu arada 2.el alacağım nereden alacağım biligniz varsa yardım eder misiniz? şimdiden teşekkürler

RellanLoL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
suanlık alınabilir. ps3 bile zar zor bitmişti. ps4 hala güncel 4 5 yıl daha rahat kullanabilirsin

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
499
Merhabalar ben para biriktirip ps4 almayı düşünüyorum sizce mantıklımı bu arada 2.el alacağım nereden alacağım biligniz varsa yardım eder misiniz? şimdiden teşekkürler

Oynadığın oyunlara göre değişkenlik gösterebilir bu olay ama mantıklı mı diye soruyorsan kesinlikle mantıklı. Letgo ya da sahibinden de gayet uygun temiz ps4 bulabilirsin. Ps4 kafelerin sattıklarından uzak durman yeterli olacaktır. Normal bir kullanıcıdan almanı tavsiye ederim. İçine sinmezse ve oturduğun ilde ise kullanıcı evine gidip deneme şansı bile verebilirler. Oyunlar için de şimdiden tavsiyem çok özel indirimler dışında 2. el oyun satan mağazalar var. Oraları kovalarsan çok uyguna alabilirsin. GTA5 150 tl iken 2. el dükkanından 70 tl'ye almıştım aylar önce, hala da oynuyorum.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Bence pro olanı alınır.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Alınır da bu oyun fiyatları ile alınmaz.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
499

Dediğim gibi sen oyun fiyatlarını kafana şu anda takma. Netflix, Youtube bile idare eder seni 15-20 gün. Belki ilerleyen zamanlarda bir arkadaşını bulursun ve kardeşlikten onun oyunlarını oynayabilirsin. Ya da ortak dijital oyun alırsınız falan. Ama ilk durağın 2. el oyun satan dükkanlar olmalı

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
evde 1 tv varsa, elin konsol oyunlarına yatkın değilse almanı önermem. annen dizi izler, baban haber dinler, oynayamazsın doğru düzgün. odanda gerekli şeyleri sağlarsın, bir şey diyemem.

benim elim konsola yatkın değil, futboldan başka oynayamıyorum mesela. hedef almak falan sıkıntı benim için. eğer sen de yapamazsan alma derim. paranı başka şekilde değerlendirirsin.

letgo ya falan bakabilirsin. ürün bölümüne düzgünce açıklama yazıldıysa bir şans verebilirsin.
yalnız lütfen ama lütfen aynı şehirden al. kargoyla ürün AL-MA. git, gör, dene, öyle al. para senin...
dolandırılmanı istemem.

Son mesajlar