PS3 üzerindeki başkasının hesabını silme

Bu konuyu okuyanlar

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba 5-6 sene önce kutulu faturalı garantili olarak ikinci el bir PS3 slim aldım bu konsolda bu zamana kadar hiç PSN hesabı açmadım bu gün açmak istediğimde kendi yeni açtığım hesap bilgilerini girdiğimde bana başka bir kullanıcının giriş kimliği ile giriş yapamasın uyarısı verdi Açmak istediğim PSN hesabında bağlı başka bir cihaz yok bu hata için müşteri hizmetlerini aradım durumu anlatım bana ikinci el olarak aldığım için ilk sahibi giriş yaptığı PSN hesabında bu konsol ana konsol olarak kalmış (konsolu aldığım kişi konsolu sıfırlanmış olarak vermedi bende hiç sıfırlama gerkesinimi duymadım) Ama PSN menüsünde ve ayarlar kısmında açık bir PSN hesabı gözükmüyor müşteri hizmetleri bana bu sorunun çözülebilmesi için konsolu aldığım kişinin kendi hesabı üzerinden bu konsolu kaldırması veya müşteri hizmetleri üzerinden arayarak yapması gerekiyormuş ama ilk sahibini bulamam bu yüzden bana sıflarsanız bir ihtimal açılır dedi şimdi sıfırlarsam olmadığı zaman benim bu zamana kadar oynadığım oyun içindeki seviyler vs gidicek bunları harici diske vs kopyalamak yapamam bu konsoldaki sorunu nasıl çözerim ?