PS3 Slim Fiyatı Ve Çıkış Tarihi

Bu konuyu okuyanlar

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
PS3 Slim Fiyatı Ve Çıkış Tarihini Açıklıyoruz

ps3-slim-video-1.jpg

Sony Eurasia’da Playstation Grup Ürün Müdürü olan sayın Özgür Kirazcı’ya, PS3 Slim hakkında en çok merak ettiğiniz soruları sorduk.

Merhaba Özgür Bey, Türk oyuncuları PS3 Slim’e ne zaman kavuşacaklar?

Konsollar şu anda Hollanda’dan yüklendi ve yola çıktı. 9 Eylül’de Türkiye’de PlayStation 3’ün bulunduğu tüm noktalarda aynı anda çıkacak… Gördüğünüz gibi 09.09.09’u belirledik çıkış tarihi olarak.

Peki en kritik soru geliyor: PS3 Slim’in Türkiye satış fiyatı ne olacak?

PS3 Slim’in peşin fiyatı 899 TL, taksitli fiyatı ise 999 TL olacak… PS3 Slim’in gelmesiyle birlikte mevcut 80 GB’lık PS3’ün fiyatını da 849 TL, taksitli fiyatını da 949 TL’ye indirip, yanında bir tane oyun hediyeli olarak satışa sunacağız. Yani piyasada aynı anda hem 80GB’lık PS3, hem de 120 GB’lık PS3 Slim bulunabilir olacak.

Fiyat beklediğimizden yüksek geldi. Peki PS3 Slim’in yanında oyun hediyesi olmayacak mı?

İlk başta düşünmüyoruz ama tabii zamanla PS3 Slim’in yanında hediyesi olan versiyonlarını da çıkartacağız.

PS3 Slim Türkiye’de hangi noktalarda bulunacak? Her yere yetecek kadar stok olacak mı?

Tabii ki yeterli stoğumuz var. Aynı anda, aynı günde her yerde piyasada olacak.

PS3 Slim’in Türkiye’deki PS3 satışlarını arttıracağını düşünüyor musunuz?

Açıkçası PS3 Slim’den beklentilerimiz çok yüksek. Geçen senenin aynı dönemindekinden 2 kat kadar yüksek bir satış bekliyoruz.

Peki, Türkçe Playstation Network ne zaman geliyor?

Orada çalışmalarımız iyi gidiyor, bildiğiniz gibi bütün hizmetlerimiz online’a doğru kaymaya başladı, online film kiralama servisleri vs. Biz de en öncelikli olarak Türkiye için Playstation Network’ün açılmasına çalışıyoruz. Şu anda PSN hizmeti olmayan ülkeler arasında en çok üyesi bulunan ülke Türkiye, 30.000’in üzerinde PSN üyesi var ülkemizde. Bu yüzden PSN’in gireceği ülkeler arasında en baştayız.

Hazır sizi yakalamışken, PSP Go için bir çıkış tarihi ve fiyat belli mi diye de soralım?

Şu anda belli değil. Biliyorsunuz PSPGo’nun birçok özelliği online hizmetlerle iç içe, oyunları bile online satın alabiliyorsunuz. Bu yüzden Türkçe PS Store’u açmadan önce PSPGo’yu getirmeyi düşünmüyoruz. Ama tahmin ediyorum en geç 2010’un ilk çeyreğinde hem PS Store’u açmış, hem de PSP Go’yu getirmiş olacağız.

Kaynak: oyungezer.com

picnic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben fiyatının 800 ile 900 arasında olacağını duydum. Yani peşin fiyatının. Gerçi yukardaki fiyat bile daha önce ki piyasa giriş fiyatlarından daha uygun bir fiyat. Benm gibi sabahtan akşama kadar oynayan birisi için elektrik tasarrufu sağlayan bir alet olması daha da önemli olmuş. Sabırszlıkla bekliyorum valla:)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Çok para bence.:)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
her zamanki gibi fiyata bakıp iç çekenlerdenim :) bir gün kariyer sahibi biri olsam ki o zaman ps kaç çıkar bilmiyorum ama alacam. Hemde peşin alacam:mrgreen:

picnic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyatı pahalı bulan arkadaşlar. bugün bedava kazanabilme şansınız var. bağdat caddesinde turnuva olacakmış. bugün görücüye çıkıyor ona binaen bir etkinlik yapacaklarmıs. bileğine güvenen gelsin.

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yazıyı okuyamadım çünkü soru işaretleri ile dolu !

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
soru işereti ile dolu olmasının nedeni bir kişinin, başka birisine soru sormasını çizgiyle belirttim. Onun haricinde dikkate derseniz, altı çizili yerler haricinde, soru işaretleri yok.

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
1000 Liradan fazla .Bu para verilir mi bilmem.O parayla belki iyi bir PC alınabilir....

Son mesajlar