Ps3 hala alınırmı

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu ay kafaya taktim ben ps3 almaya karar verdim ayteknoloji diye bir siteden alicam 800 tl butcem var hocam kirik istiyorum adamlar kirik 41 oyunlu satiyor 800 tl iyimidir birde yeni bisey okudum duyduguma gore kirik versiyonu silip cd takiyomusuz multiplayer oynayip isimiz bitince yine kitik versiyomu yukleme gibi bir olay varmis dogrumudur ?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
41 oyunsa alınır fiyatına göre gayet iyi ama artık yeni oyunlar gelmeyecek.
Kırık olaylarını bilmediğim için o olayı bilmiyorum:(

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
o sizin dediğiniz multi olayı dogru degil. paranız varsa ps4 alın veya ps5 çıkınca ps4 alın ki fiyatlar ucuzlasın ama şuan bence o 800 Tl yerine biraz daha biriktirip bilgisayar alabilirsiniz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

ama o multi konusunda emin değilim net konuşmayayım.

Son düzenleme:

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
41 oyunsa alınır fiyatına göre gayet iyi ama artık yeni oyunlar gelmeyecek.
Kırık olaylarını bilmediğim için o olayı bilmiyorum:(
Ilk defa konsolla tanisicam benim icin sadece max payne3 ve gta 5 yeterli 41 oyundanda oynanilabilicek 20 tanesi kalanlati cop zaten kotu olan tek tarafi multiplayer oyniyamicam ama biyerdende feragat etmek lazim

S
o sizin dediğiniz multi olayı dogru degil. paranız varsa ps4 alın veya ps5 çıkınca ps4 alın ki fiyatlar ucuzlasın ama şuan bence o 800 Tl yerine biraz daha biriktirip bilgisayar alabilirsiniz.

ama o multi konusunda emin değilim net konuşmayayım.
Suanlik max 800 tl butcem var tercihimi ps3den kullanicam ya zaman ilerliyor ps4un dusmesi icin rahat 2 yik daha beklemem lazim okadarda bekliyemicem sanirim

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Alınmaz bence. Ben keyif almam bu saatten sonra PS3'ten. Sen alabileceğini düşünüyorsan al ancak fiyat bence yüksek.

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dedigim g
Alınmaz bence. Ben keyif almam bu saatten sonra PS3'ten. Sen alabileceğini düşünüyorsan al ancak fiyat bence yüksek.
Dedigim gibi ilk defa konsolla tanisicam butcemde ancak ps3e yetiyor ama dolarla birlikte ps4te dusebilir ama rahat 1 til daha beklemem lazim zaten 1 yildir dusunuyorum

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ps3 kırdırmak çok çok pahalı değil sıfır ps4 alıp kırdırmak daha mantıklı.

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
inanıyorum çünkü onları bende görmüştüm zaten. ama 41 oyun seçmeli diye biliyorum ben? eğer seçmeli ise oyunların 500 GB yi doldurmadığından emin olun.
Secmeli degil iste o cok kotu oluyor 41 oyundan sadece max 15i oynanabilir oyunlar kalani ise fiyat artirmak icin kucuk oyunlar

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
inanıyorum çünkü onları bende görmüştüm zaten. ama 41 oyun seçmeli diye biliyorum ben? eğer seçmeli ise oyunların 500 GB yi doldurmadığından emin olun.
Playstation 3 Konsol - Ps3 500 GB 55 OYUN YÜKLÜ 2 ADET SIFIR KOL EN UCUZ FİYAT+Blur
Bunuda yeni gordum 55 oyunlu ama teshir urunu sanirim bunu alicam oyunlarina bi bakabilirmisin sence alinirmi ?

benim bildiğim seçmeli de vardı? hatta ben oyun listesi yapmıştım eğer alırsam diye.
Istanbul veya tekirdagda kargolu ve oyunlari secebilecegim bi ps3 sagicisi bulursan banada linq at lutfen :)

Son düzenleme:

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
PS3'ün zamanının geçtiğinin düşüncesindeyim. 41 oyuna göre iyi bir fiyat veriliyor ancak artık yeni yapım oyun gelmeyecek. Size tavsiyem biraz daha biriktirip ps4 almanızdan yana olucaktır.