PS3 dövüş oyunlarında gelişmek

Bu konuyu okuyanlar

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Street Fight II'yi çöp gibi oynuyorum. Oyunda gelişmek istiyorum, ama nasıl gelişeceğim bilmiyorum. Hedefim Akuma'yı alabilmek, yani 20 dakikadan kısa sürede hiç ölmeden tüm karakterleri yenmem gerek. Favori karakterimi neye göre seçmeliyim? Şu an sırf High Score Girl animesindeki Haruo Guile'ı kullandığı için o daha cazip geliyor.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Street Fight II'yi çöp gibi oynuyorum. Oyunda gelişmek istiyorum, ama nasıl gelişeceğim bilmiyorum. Hedefim Akuma'yı alabilmek, yani 20 dakikadan kısa sürede hiç ölmeden tüm karakterleri yenmem gerek. Favori karakterimi neye göre seçmeliyim? Şu an sırf High Score Girl animesindeki Haruo Guile'ı kullandığı için o daha cazip geliyor.
Benim dövüş oyunlarını oynamayalı 1 sene filan olmuştur fakat oynarken her tuşa basıyordum ?
Genelde de herkes öyle oynar fakat mortal kombatta dövüş kombinasyonları vardı bu olay street fight ta örneğin karakter değiştirmesi filan gibi olabiliyor sana tavsiyem onları öğren gerisi zaten eğil kalk sağ sol yumruk tekmeden ibaret.
Bol şans! :D

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Benim dövüş oyunlarını oynamayalı 1 sene filan olmuştur fakat oynarken her tuşa basıyordum ?
Genelde de herkes öyle oynar fakat mortal kombatta dövüş kombinasyonları vardı bu olay street fight ta örneğin karakter değiştirmesi filan gibi olabiliyor sana tavsiyem onları öğren gerisi zaten eğil kalk sağ sol yumruk tekmeden ibaret.
Bol şans! :D
SF II'de de karakter hareketleri var, nasıl yapıldığını ezberleyebiliyorum (Eğitim sistemi sağolsun) ama yapamıyorum. Mesela Guile'da Sonic Boom hareketi için Eğil-L3'ü çemberin çeyreği kadar kaydır- Herhangi bir yumruk tuşuna bas ile yapılıyor ama ben yapamıyorum.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
SF II'de de karakter hareketleri var, nasıl yapıldığını ezberleyebiliyorum (Eğitim sistemi sağolsun) ama yapamıyorum. Mesela Guile'da Sonic Boom hareketi için Eğil-L3'ü çemberin çeyreği kadar kaydır- Herhangi bir yumruk tuşuna bas ile yapılıyor ama ben yapamıyorum.
Eğitim sistemiyle ne alakası var?

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Sene 2030 da olsa o zorluklar her zaman doğru çalışıcak emin ol :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve biz onları yenmekte zorlanıcaz :D
Ryu'yu ben kullanıyorum, Guile beni dümdüz ediyor.
Guile'ı ben kullanıyorum, Ryu beni dümdüz ediyor.

Ben anlamadım hangisi daha güçlü...

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Ryu'yu ben kullanıyorum, Guile beni dümdüz ediyor.
Guile'ı ben kullanıyorum, Ryu beni dümdüz ediyor.

Ben anlamadım hangisi daha güçlü...
Valla açıkçası dövüş oyunlarıyla alakam yok genelde abimgilde yeğenim oynuyor ondan istiyorum çocuk veriyor ben açmıyorum konsolu :D arada oyun yüklemek için isterim belki ama yeterince oyun var 30 35 tane.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Ben de dövüş oyunları genellikle oynamam. En son 2 gün önce Brawlhalla oynamıştım. Dövüş oyunlarını boşver.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Ben de dövüş oyunları genellikle oynamam. En son 2 gün önce Brawlhalla oynamıştım. Dövüş oyunlarını boşver.
Açıyorsun Netflix'i, anime arıyorsun, sonra şununla karşılaşıyorsun:
Güzel olduğunu düşünüp izliyorsun.

Ertesi gün konsoluna Street Fighter II yüklenmiş oluyor.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Chun li ile oyna. Oyunun en iyi karakteri.

• İlginç
Reactions: 023

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Turnuvalarda bile en çok kullanılanlardan biri ama oynayış tarzına bağlı. Ben en iyi onla oynuyorum. Ancak hem uzak hem yakın dövüşte iyi. Ultileri de çok iyi.
Hocam hala Street Fighter II turnuvaları var mı yoksa Street Fighter V'den mi bahsettiniz?