Yardım PS3 attığım oyunlar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Famous

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar, ps3 aldım içinde hen ve multiman yüklü. sistem sürümü 4.89 hen sürümü 3.1.1. İnternetten çeşitli sitelerden iso uzantılı oyunları indirip gerek direk iso olarak gerek isodan çıkartıp klasör olarak attığım zaman oyunları hiçbir şekilde açamıyorum. ps3ün içindeki games veya ps3iso klasörlerine atıyorum. multiman içinden oyunu açmaya çalıştığımda xmb den başlatıyorum ve siyah ekranda kalıyor veya başlatma hatası (80010017) veriyor multimandan isoyu açmaya çalıştığımda ise ISO TYPE: 32 / ERROR: ENCRYPTED/INVALID ISO tarzı bi hata veriyor. aynı şekilde harici harddisk ile denediğimde de aynı sonuçları alıyorum. çeşitli oyunlarda denedim hepsinde sonuç aynı. şuana kadar sadece gran turismo 6 yı pkg rap olarak indirip sorunsuz yükledim fakat pkg nin sisteme kurulumu çok uzun sürüyor. yardımcı olabilir misiniz?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
ISO indirmeyeceksin dostum, yada pkg, rap falan filan. Bunları indiremeyeceksin, unut bunları.
Jailbreak'li klasör indrieceksin.
PS3 artık korsan sayılmaz ama sana link atim özelden.

mete_exe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, ps3 aldım içinde hen ve multiman yüklü. sistem sürümü 4.89 hen sürümü 3.1.1. İnternetten çeşitli sitelerden iso uzantılı oyunları indirip gerek direk iso olarak gerek isodan çıkartıp klasör olarak attığım zaman oyunları hiçbir şekilde açamıyorum. ps3ün içindeki games veya ps3iso klasörlerine atıyorum. multiman içinden oyunu açmaya çalıştığımda xmb den başlatıyorum ve siyah ekranda kalıyor veya başlatma hatası (80010017) veriyor multimandan isoyu açmaya çalıştığımda ise ISO TYPE: 32 / ERROR: ENCRYPTED/INVALID ISO tarzı bi hata veriyor. aynı şekilde harici harddisk ile denediğimde de aynı sonuçları alıyorum. çeşitli oyunlarda denedim hepsinde sonuç aynı. şuana kadar sadece gran turismo 6 yı pkg rap olarak indirip sorunsuz yükledim fakat pkg nin sisteme kurulumu çok uzun sürüyor. yardımcı olabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı hatayı bende alıyorum the orange box indirdim sırf half life oynamak için bir şekilde indirdim ve attım makinaya multiman içinden açmaya çalıştığımda 80010017 hatası veriyor iso yaptığım zaman
İSO TYPE: 32
İerror: encrypted/invalid hatası veriyor lütfen yardım edin lütfen bir pazar günü iş düşünmeden oyun oynayayım dedim zehir oldu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...