PS3 ALACAĞIM

Bu konuyu okuyanlar

berkkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba. yaz tatilinde canım sıkılmasın diye ps3 almayı düşünüyorum. arkadaşımla berbaer oynayacağız ve ailemize çok fazla yük olmak istemiyoruz o yüzden ps3 alalım dedik. okul açılınca daha iyisine de bakarız zaten. Şimdi tahmin edersiniz ki amacımız online gta5 oynamak. E tabii ki bir sürü projem ve sorum var.

Ankara'da 375tl ye 12gb ssd slim ps3 satan bi yer buldum. Ama 12gb modeller gta5 i online çalıştırmıyormuş sanırım. Ben bu cihazı alıp içine 120 gb ssd taksam ciihaz çalıştırır mı gta 5i ?
ayrıca oynayanlar varsa soruyorum, sanıyorum çıkalı 3 sene oldu, 2016 yılında gta online performnası nasıldır? yani yaklaşık 600 liraya kadar çıkabilrim, 600 liranın hakkını alabilir miyim?

bir de sizce psn store dan ssd ye mi indirip oynamalıyım yada direk blu ray discten mi oynamalıyım?

eğer 12 gb lık cihaz çalıştırmazsa, sizce hangi cihazı almalıyım ne önerirsiniz?

600 liraya kadar çıkabilrim 0 yada ikinci el (temiz olması koşuluyla) fark etmez, Ankara'da olması benim içim önemli. (ankara dışında almayı planlamıyorum) Eğer anlaşırsak cihazı yarın da alabilrim.
burada ankarada bulunan satıcılar varsa mesajdan iletişime de geçebilriz. Detayları konuşabiliriz.

eğer alternatifler hakkında bilgilendirmek isteyen arkadaşlar olursa çok mutlu olurum.
herkese iyi oyunlar.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
12 Gb ile hiç bir oyunu çalıştıramazsın. Tamam oyunları cd takarak oynarsın ama oyunlar datalarını ps hafızasına kaydeder. İnternetten 250 Gb ikinci el bakabilirsiniz.

berkkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam peki ankara civarında güvnilir bi satıcı biliyor musunuz?

12 gblık modele 120 gb ssd taksam yine mi çalıştırmaz?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
hocam peki ankara civarında güvnilir bi satıcı biliyor musunuz?

12 gblık modele 120 gb ssd taksam yine mi çalıştırmaz?
İçindeki hafıza biriminin değişimi nedir nasıldır bilmiyorum. 120 Gb lik te bakabilirsiniz ama değiştirilebilir mi emin değilim.

berkkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değiştirilebiliyor playstationlarda depolama birimi teşekkür ederim.
hocam bu işte çok iyi değilim, link atsam bir kaç tane incleyebilri misiniz?

sarpSAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence almisken cok hdd olan bir ps 3 al derim.Gta 5 ve boyle buyuk oyunlari rahat oynarsin ;);)

berkkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence almisken cok hdd olan bir ps 3 al derim.Gta 5 ve boyle buyuk oyunlari rahat oynarsin ;);)

hocam büyük ihtimal öyle bişey yapacağım. yarın ps kafelere ineyim de en ucuz fiyatı verendne uygun bişey alayım.
daha cihazı aldıktan sorna gta 5 ekran felan almak lazım

sirinler5511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gel ben sana satayım 500gb slim 2 kol gta5 online 260 seviye + 55 milyon dolar ve herşeyi var bide yanında pes 2016 vereyim fiyatta anlaşırsak

turando77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
12gb lık al sonra harddiskini değiştir çok kolay bi işlem boşuna para verme.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
12 gb ve gta online hmmm. Oynayamazsın. Gta boyutu zaten 50 gb kusur.

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
PS3 Alma orijinal oynayacaksan.Hele Dijital oyun alacaksan.Bu kadar kasan mağaza olamaz....

snaileny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ps3 slim satıyorum + yanında 18 tane oyun istersen konuma bakabilirsin kargoyla gönderebilirim istanbuldayım