Soru PS Vita mı, Nintendo Switch mi?

Kurafyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sahibinden'de ikisi de benzer fiyatta. İkisinde de oynamak istediğim oyunlar var, oyun çeşitliliği ve oyun fiyatları açısından karşılaştırma yapabilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

Kayra RL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, Switch alırsanız daha iyi olur oyun kütüphanesi daha geniş. Oynamak istediğiniz oyunları söylerseniz daha iyi yardımcı olurum. Saygılarımla.

Kurafyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, Switch alırsanız daha iyi olur oyun kütüphanesi daha geniş. Oynamak istediğiniz oyunları söylerseniz daha iyi yardımcı olurum. Saygılarımla.
Oyunların çoğu ps Vita oyunları ama cihaza güvenim yok güzel bir Nintendo switch oyunu çıkarsa pişman olmamak istiyorum kısaca ps Vita beni uzun süre götürebilir mi

Kayra RL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yani vita eski bir cihaz sıfıra yakını bulmak zor olur switch daha güncel daha iyi olur sizin için ayrıca vita daki oyunların çoğu switch’e de portlanıyor. Zaten switch jailbreak ile android oyunlarını bile açar yani benim düşüncem switch den yana. Ben ikisini de kullanıyorum switch ten daha memnunum. Ama eğer bilgisayarınız var ise emülatörler aracılığla iki konsolun oyunlarını da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Vita oyunları telefondan da oynanıyor diye biliyorum yine Emulator aracılığla.

Billur tuz

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Sahibinden'de ikisi de benzer fiyatta. İkisinde de oynamak istediğim oyunlar var, oyun çeşitliliği ve oyun fiyatları açısından karşılaştırma yapabilir misiniz?
Switch alabilirsin ama PS Vita da güzel bir konsol. Oynayacaksan Vita al, Vita tüm emülatörleri indirebiliyor ve ekstra ayar yapmana gerek kalmıyor.

Son düzenleyen moderatör: