Ps vita almalımıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Ulassecgin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar sizce ps vita almalimiyim karar veremedim sizlerede bir soruyim dedim

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
PS Vita fazlasıyla küçük , ayrıca çok oyun şansınız da yok.Bence başka şeyler düşünün.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Dostum el konsolu istiyorsan PS Vita alabilirsin , fiyatları ucuzladı fakat zahmetli.İstiyorsan al.PSP var el konsolu o da bitti sanırım artık.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Dostum oyun olmaz mı var tabi.

Sorun şu , cihazın hafıza alanını sen sağlıyorsun.Yani PS Vita kartı almalısın ki hiç derdin olmaması için en az 32 GB bir kart alacaksın.Onun dışında sorun pek yok.Kılıfı falan çıktıysa , kılıf alıp kullanacaksın.

Ve bu arada Vita oyunlarının Demoları bile 2 GB görüyor.Seçim senin.

Aman ha sakın GoldMaster falan onlara bulaşma.

Ulassecgin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum oyun olmaz mı var tabi.

Sorun şu , cihazın hafıza alanını sen sağlıyorsun.Yani PS Vita kartı almalısın ki hiç derdin olmaması için en az 32 GB bir kart alacaksın.Onun dışında sorun pek yok.Kılıfı falan çıktıysa , kılıf alıp kullanacaksın.

Ve bu arada Vita oyunlarının Demoları bile 2 GB görüyor.Seçim senin.

Aman ha sakın GoldMaster falan onlara bulaşma.
Ben zaten ikinci el alıcam içinede zaten çok oyun birden yüklemicem o yüzden 8 veya 16 yeter ama benim aklim oyunlarda kaldi güzel oyunlar vardir sanirim ama alsammı hala karar veremedim

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bilen birileri vardır mutlaka.İncelemeleri seyret.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim psp'im var ve birkaç yıldır oyun çıkmıyor. Ve psvita nın kaderi psp gibi olacağa benziyor. Benim bataryam bozulmasaydı hala kötü grafikli (şimdiki oyunlara göre) oyun oynar, mp3 gibi kullanabilir ve nete girerdim. Vita nın grafik kalitesi dışında temel olarak bi farku yok diye düşünüyorum.

Ulassecgin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim psp'im var ve birkaç yıldır oyun çıkmıyor. Ve psvita nın kaderi psp gibi olacağa benziyor. Benim bataryam bozulmasaydı hala kötü grafikli (şimdiki oyunlara göre) oyun oynar, mp3 gibi kullanabilir ve nete girerdim. Vita nın grafik kalitesi dışında temel olarak bi farku yok diye düşünüyorum.
Bende emin değilim ama hala ps vitaya oyunlar cikiyor 1 sene oynar satarim zaten

Son mesajlar