ProtonMail ile hesap açamadım

• Konuyu başlatan cengover ekin
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

C

cengover ekin

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar, ben @cengover_ekin. Burada çok fazla tanıdık isim var. Ben de hesap açmaya çalıştım ancak ProtonMail ile hesap açılmıyor mu?

Yalnız bu özellik çok iyiymiş, üye olmadan yazma işi.

Kişileri etiketleyebiliyorsam eğer; @Dengesiz Kokarca, @Shiden, @MacXP ve göremediği diğer Linux'çulara da selam olsun.

Not: Aşağıdaki ad bölümünü almayı düşündüğüm kullanıcı adı yapmadım, sonra sıkıntı olmasın diye.

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
Merhaba arkadaşlar, ben @cengover_ekin. Burada çok fazla tanıdık isim var. Ben de hesap açmaya çalıştım ancak ProtonMail ile hesap açılmıyor mu?

Yalnız bu özellik çok iyiymiş, üye olmadan yazma işi.

Kişileri etiketleyebiliyorsam eğer; @Dengesiz Kokarca, @Shiden, @MacXP ve göremediği diğer Linux'çulara da selam olsun.

Not: Aşağıdaki ad bölümünü almayı düşündüğüm kullanıcı adı yapmadım, sonra sıkıntı olmasın diye.
Hatanizin ekran goruntusunu atarmisin daha detaylica yardim edelim

C

cengover ekin

SDN Okuru
Aşağıdaki linkten hesap açabilirsiniz.

Hangi hatayla karşılaşıyorsunuz?
ProtonMail hesabım var, onunla burada hesap açamadım.

Hatanizin ekran goruntusunu atarmisin daha detaylica yardim edelim
Görüntü yükleyebiliyor muyum buraya?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Proton mail ile hesap açamazsınız sonuçta bu tamamen geçici bir mail adresi, yarın öbür gün hesabınız ile ilgili bir sorun olduğunda şifrenize erişememe durumları söz konusu olabilir. Buna istinaden geçici mail adreslerine izin vermemeye özen gösteriyoruz.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Proton mail ile hesap açamazsınız sonuçta bu tamamen geçici bir mail adresi, yarın öbür gün hesabınız ile ilgili bir sorun olduğunda şifrenize erişememe durumları söz konusu olabilir. Buna istinaden geçici mail adreslerine izin vermemeye özen gösteriyoruz.
Protonmail gecici bir mail servisi degil hocam. Kullanci sayisi yuksek bir mail servisi oldugundan bircok uyenin sorun yasamasi muhtemel, bence bir el atilmali.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
ProtonMail geçici değil. Güvenlik ve gizlilik için ideal olduğu için kullancılardan çok fazla bilgi toplamıyor bu yüzden de hesap ile ilgili sıkıntı olduğu zaman çok fazla yardım edemiyorlar.

@Creative, Mail adresi olarak Firefox Relay kullanabiliyorum ama...

Son düzenleme: