Programlama dili seçimi

Bu konuyu okuyanlar

droidx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar
2021 yılı için amacım Kotlin ve Android alanında kapsamlı bir kanal oluşturmaktır. İlk videom programlamaya yeni başlayan arkadaşların en büyük sorun olan dogru dil seçimi konusunda olacak. Şimdiden iyi seyirler.

Hangi programlama dili

droidx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yorumunuz için teşekkürler. Yalniz programcılık alanında yazdığım 5 kitap var. Videoya bir şans verilmesini rica ediyorum.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Videonun bir kısmını izledim fakat bizim tarih hocasından daha sıkıcı anlatıyorsunuz. Biraz daha neşeli ve biraz daha videoda ilgimizi çekecek unsurlar koysanız daha iyi olurdu. Birde böyle bilgilendirici videoları izlemiyoruz çünkü zaten sizden önce paylaşan bir sürü kanal, makale, kitap var. Bana ekstra bir şey katabileceğinizi sanmıyorum. Programlama bildiğinize göre bence bir uygulama ya da ilgi çekici bir şeyler yaparsanız daha çok izlenirsiniz. Ben şahsen bu türde giderseniz izlemem.

droidx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu konuda haklısınız ben de kendimden memnun değilim. Ama elimden geleni yapacağım bu konuda. Bahsettiğiniz konularda kesinlikle video gelecek. Ayrıntılı ve güzel bir eleştiri yazdığınız için çok teşekkür ederim. Her yeni video için bu yorumunuz baş ucumda olacak.