Profil resmini değiştiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

I'm not fond of Linux

Öğrenci
Cezalı
profil resmini değiştirmeye çalışırken Hata bazı sorunlarla karşılaştık lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir diye bir hata
chrome'nin en güncel sürümünü kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış yazmışım profil remini demişim ama profil resmi

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    11.1 KB · Görüntüleme: 29

muharrem4201

Profesör
Özel başlık
Öğretmen
Boyultunu küçültün.

Bende bu pp yi koyarken zorlanmıştım

Sansar667

Profesör
eğer 1mb den küçük olduğu halde olmazsa modları etiklemeniz yeter.

Eğer 1 MB dan küçük olduğu halde olmuyorsa farklı tarayıcıdan girip denemeyi ve ya önbellek temizleyip tekrar denemelerini tavsiye ederim. Bazen fotoğraf değişse bile eski fotoğraf önbellekte kalıp yenisi yüklenmeyebiliyor.

Emre Nas

Profesör
Özel başlık
Efi Shell geri gel:(
Eğer 1 MB dan küçük olduğu halde olmuyorsa farklı tarayıcıdan girip denemeyi ve ya önbellek temizleyip tekrar denemelerini tavsiye ederim. Bazen fotoğraf değişse bile eski fotoğraf önbellekte kalıp yenisi yüklenmeyebiliyor.
ben olmadığında fotoğrafı crea abiye atmıştım o yapmıştı

Dora

emre@ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Özel başlık
ÆSir
Bu sayfada 19 adet yorum var. Her yorumun profili 6mb fotoğraf yüklese 114 Mb boyut yapar, forumun kendi verisi hariç. O sayfanın yüklenme hızını tahmin edebildiniz mi? O yüzden düşük boyutlu bir şeyler bakınız.

Sibraius

Rektör
İçerik Ekibi
Özel başlık
J.Fla
profil resmini değiştirmeye çalışırken Hata bazı sorunlarla karşılaştık lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir diye bir hata
chrome'nin en güncel sürümünü kullanıyorum

Yanlış yazmışım profil remini demişim ama profil resmi
1 mb sınırı var diye biliyorum.

SDN Son Haberler

Son mesajlar