Profesyonel eposta için Gmail vs Outlook

Hangisi

• Outlook

Kullanılan: 3 30.0%
  • Gmail

Kullanılan: 7 70.0%
  • Diğer

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Başka birisi almadan isim Soyisim ile eposta açma istiyorum. Bu eposta yi akademik hayatımda, iş hayatımda dahi kullanmayı düşünüyorum. Sizce Outlook mi daha iyi Gmail mi? Hangisi daha profesyonel durur?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Başka birisi almadan isim Soyisim ile eposta açma istiyorum. Bu eposta yi akademik hayatımda, iş hayatımda dahi kullanmayı düşünüyorum. Sizce Outlook mi daha iyi Gmail mi? Hangisi daha profesyonel durur?
İkisini de kullanıyorum gmail daha iyi bence

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Bence outlook. Çoğu kurumsal firma outlook kullanıyor. Ayrıca muhtemelen üniversite ve iş hayatınızda size okulunuz ve çalıştığınız firma kendi e posta adreslerinden vereceklerdir. ör: [email protected] gibi. Kişisel mailinizi çoğu durumda kullanmazsınız bile. Ancak fikri sevdim eğer "daha önce alınmıştır" uyarısıyla karşılaşmazsanız ikisinden de açın gitsin zararı mı var :D [email protected] ve [email protected]/[email protected] diye 2 tane mailiniz olsa ne olur ki? Hangisini severseniz ağırlıklı olarak onu kullanırsınız. Maksat ismi kapmak :D

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Gmail daha iyi diye düşünüyorum bir @gmail.com uzantılı e posta adresi alıp o adres ile bir Microsoft hesabı da oluşturabilirsiniz

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
İnternetten araştırdım da:

Sadelik, kullanışlılık, rahatlık = Gmail
Profesyonellik, kurumsallık = Outlook

yazıyor. Ne kadar doğru?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070

yazıyor. Ne kadar doğru?
bence outlook da gmail için yazdığınız özellikleri taşıyor hiç sıkıntı çekmiyorum kullanırken. Özellikle mobil tarafında gmailden daha iyi outlook uygulaması.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910

yazıyor. Ne kadar doğru?
Ikisinden de hesap acip kendiniz karar verin. Bana Almanya merkezli Tutanota daha kullanisli ve sade geliyor. Ayrica basliklar da dahil alinan ve gonderilen tum mailler sifrelendiginden Gmail gibi verilerinizi kullanmiyor ya da satamiyorlar. Tek kotu yani 500 MB alan vermeleri.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
[email protected] alınmış :( hani nasıl bir kafa var da sen onu benden önce alıyorsun? Hangi insan onu aldı ha? Ben alacaktım onu ya! Ayıp ayıp hiçbiryerde yok bir gmail de var. Nerden aklına geldi acaba differentturk diye bir nick? Ben bu arkadaşla bir iletişime geçeyim en iyi böyle olmayacak. Umarım bana verir de rahatlarım :(

salih.bicak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Premium, sending score yüksek olan, gönderdiğiniz mailin spame düşmeyeceği, veya [email protected], [email protected], [email protected] gibi WEBMAİL ise microsoft outlook mail exchange destekli inbox kontrolünün sizde olduğu bir eposta hesabı isteyenler linkten kendilerine 1 aylık, 3 aylık 1 ve 5 sene gibi süreler ile indirimli ücretler ile faydalanabilirsiniz. İndirimli mail adresinizi linkten oluşturabilirsiniz: MeMail | Kişisel veya Profosyonel Email Adresleri Alın —Free at MeMail.com