'Prison Break' Uyarlamasında Kıvanç Tatlıtuğ Oynayacak!

Bu konuyu okuyanlar

muffins

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
vcvcvcv.png

Bir zamanların çok izlenen dizisi Prison Break'in yerli versiyonu için Kıvan Tatlıtuğ'un başrol oyuncusu olarak kameraların karşısına geçeceği iddia edildi.

Ali Eyüboğlu'nun bugün Milliyet'teki köşesinde öne sürdüğü bilgilere göre Ay yapım tarafından prodüksiyonu gerçekleştirilecek olan Prison Break uyarlamasında Kıvanç Tatlıtuğ başrol oynayacak. Eyuboğlu, daha önce "Hadi Be Oğlum" çekimlerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile gerçekleştirdiği sohbet sırasında, Tatlıtuğ'un Ay Yapım ile el sıkıştığını ve senaryo okumalarına başladığını açıklamıştı.

Ali Eyuboğlu köşe yazısında ise Tatlıtuğ'un anlaştığı senaryonun hangi film olduğuna dair bir haber geldi. Eyuboğlu'nun bildirdiğine göre ünlü dizi Prison Break'i uyarlamak için harekete geçen Ay Yapım, ve FOX Türkiye ile bir görüşme gerçekleştirdi. Ay Yapım ve Kıvanç Tatlıtuğ, FOX’la prensipte anlaşıp el sıkıştılar ve iş sözleşmenin imzalanmasına kaldı.

Eyüboğlu yazısını şöyle sürdürdü: Ancak Tatlıtuğ gibi bir ismi FOX’a kaptırmak istemeyen kanallar oyuncuya, son anda reddedemeyeceği kadar para, kaçırmak istemeyeceği kadar cazip bir proje sunarsa veya FOX Türkiye ile Ay Yapım arasında sorun çıkarsa ‘Prison Break’in Türkiye adaptasyonu tarih olur. Çünkü ‘Prison Break’ın hakları diziyi Amerika’da yayınlayan FOX News Corporation’da… Aksi halde sonbaharda başlayacak yeni yayın döneminde Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Prison Break’le FOX’un yeni starı olur.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
beceremezler olmaz o iş... shamless mı ne var ya bizim hikaye diye katledilen dizi... aynı şekilde batırırlar...

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ha ben oynayacakmışım ya problem yok

tuuruls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tutacağını düşünmüyorum, en azından Fi kadarcık da olsa özgün konuları fikirleri türetmedikçe bir şey yapamayız bence.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
türk dizilerinden şu ana kadar ne çıktı ki prion tırrek (!) de çok tutulsun

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İşte bu yüzden netflix kullanıyorum :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Kıvanç Tatlıtuğ olunca kötü olmaz bekleyin.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bizim millet mapus dizisi sever ya kıvanç filanda varsa ona kafadan izleyici gelir zaten.

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Rezil edeceklerdir. Beğendiğimiz dizilerin zihnimizde kalan etkileyici yönlerini süpürüp götüreceklerdir.
Bugüne kadar yapılmış yabancı diziden uyarlama yerli dizilerde hep böyle oldu. Adamların efsane yapımları üzerinden rant sağlama çabası var.
Yerli sektörde ise sürekli bir özentilik. Kendi senaryolarını bile oluşturamıyorlar. Büyük paralar dönen bir sektör için büyük acizlik diye düşünüyorum.

Çakma dizileri izlemekten utanıyorum, ancak onlar yapmaktan utanmıyorlar.

Bu konuda trt ye helal olsun. Zincirlerini kırmış görünüyor. Çıkardığı diziler bizim kültürümüze hitap ediyor. Gayet güzel yapımlar izleyebiliyoruz.