Prison Break ekranlara dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
prison-break-ekranlara-donuyor,iOn9eyOgGE6LAm62QKmNUg.jpg

Fenomen dizi Prison Break, yeni sezonuyla 2016'da ekranlara geri dönüyor.

ABD'nin Fox kanalında 2005 - 2009 yılları arasında yayınlandığı dönemde adeta bir televizyon fenomenine dönüşen Prison Break hayranlarına müjdeli haber kanal yönetiminden geldi.

Geçtiğimiz aylarda 5'inci sezonu ile yeniden ekranlara döneceği iddia edilen dizinin akıbeti hakkında bir açıklama yapan kanal, iddiaları doğruladı.

prison,L5sXFQ0PQkmno0YUOHKsdg.jpg

Dört sezon boyunca yayınlanan dizi, suçsuz yere mahkum edilen Lincoln Burrows'ün kardeşi Michael Scofield tarafından hapisten kaçırılmaya çalışmasını konu alıyordu.

PRISON BEREAK NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yapılan açıklamaya göre, dizinin ana karakterleri Wentworth Miller ve Dominic Purcell'in yer alacağı 5'inci sezon 2016'da yayınlanacak. Dizinin kesin tarihi hakkında bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies ve Amaury Nolasco gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezonu 40'tan fazla ülkede yayınlamış kısa sürede ilgi çeken dizi 4 sezonda yayınlanan 71 bölümü ile dünya genelinde milyonlarca izleyiciye ulaşmıştı.

Kaynak

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
kadroyu biraz değiştirirler umarım. nonoş çok yapmacık oynuyordu.

zonahe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ama Michael Scofield 4. sezonda öldü. Onun gibi oynayan kim olacak acaba

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Tutmaz. Zaten son iki sezon sıkmıştı.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
edit : aynı ikiliymiş. dediklerimden vazgeçtim. izlenmez...

Six years after completing its initial run on FOX, “Prison Break” is set to return! The announcement of development on a new limited “Prison Break” was made today during FOX’s TCA (Television Critics Association) panel. Both Wentworth Miller and Dominic Purcell will return for the new episodes.

ha ha :
“People are still interested in these characters,” utanmadan bi de bunu diyorlar.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
michael öldü diye nerdeyse ağlıyordum, adamı diriltiyorlar enteresan.
iyi bölümler çekilir umarım

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] hocam eline sağlık güzel konu açmışsınız ama etiket işi sıkıntılı üst taraftan baskı var bana bu konuda :) Açacağımız konularınızda etiket yazma açısından, hani 1-2 tane yazsanız bile olur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada dizi 10 bölüm limitliymiş... (şimdilik)

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Yorumları okumadan geçtim sevindim çünkü diziye yeni başladım şu an 17. bölümdeyim baya güzel bir dizi.

ckarakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bekliyoruz. İzlenmez diyen arkadaşlar. Fox sizden daha fazla düşünüyordur merak etmeyin ;)

raftboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzeldi dizi. Bekleyelim bakalım. Umarım batırmazlar.