Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar

Dördüncü sezon finalini 2009’da yapan efsane dizi “Prison Break” yeni sezonuyla ve aynı kadroyla geri dönüyor. 2017 ilkbaharında başlayacak olan beşinci sezonun ilk afişi ve trailerı yayınlandı. Yeni sezon trailerında Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Robert Knepper (T-Bag) ve Sarah Wayne Callies (Dr. Sara Tancredi)’ın yeni bölümlerde de yer aldığı gözüküyor.- yeniyeniseyler.comprison break 2017 yeni bölümler.jpg

Yeni sezonla ilgili bir çok bilgi izleyicilerle paylaşılmış durumda. Yeni sezon dizinin bıraktığı yerden devam edecek -ki burası Scofield‘in (Wentworth Miller) ölümü oluyor. YapımcılarScofield‘in ölümden nasıl geri geldiğini ise dizinin içinde bize anlatacaklarını ve izleyiciyi tatmin edeceklerini söylüyorlar.

Yeni yapımın konusu ise kardeşinin hayatta ve Yemen’de bir hapishane’de olduğunu öğrenen Lincoln Burrows (Dominic Purcell) onu kurtarmak için Dr. Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies), Fernando Sucre (Amaury Nolasco), C-Note (Rockmond Dunbar)’tan yardım ister. Ayrıca fragmandan gördüğümüz kadarıyla Dominic‘e kardeşinin hayatta olduğu haberini ‘T-Bag’ (Robert Knepper) getiriyor. Dizinin eski kadrosundan göreceğimiz bir diğer isimse Paul Kellerman (Paul Adelstein) olduğunu öğreniyoruz.

Yeni karakter olarak ise yapıma Michael ve Sara’nın oğulları Mike (Christian Michael Cooper), Sara’nın yeni eşi Scott Ness (Mark Feuerstein) ve 20’li yaşlardaki güzel kaçakçı Sheba (Inbar Lavi) dahil oluyor. Son olarak Türk asıllı Akin Gazi dizide Omarkarakterine, Numan Acar ise Abu Jamal karakterine hayat veriyor.
 
Son düzenleyen moderatör:

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Konuda düzenleme yaptım, ayrıca Şubat 2017'de başlıyor. Bilginize. ;)
 

SDN Son Haberler

Üst