Prince of Persia Filmi İçin Yeni Tanıtım

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Oyun dünyasından sinemaya son transfer olan kahraman Prens Dastan için, yeni bir tanıtım yayınlandı. Prince of Persia: The Sands of Time, görsel efektleriyle büyüleyecek gibi görünüyor.

Ubisoft'un geliştirdiği Prince of Persia serisi, bilindiği üzere sinemaya transfer oluyor! Video oyunu dünyasının en gözüpek kahramanlarından olan Prens Dastan'ın bu ilk beyaz perde yolculuğu için yeni bir tanıtım yayınlandı. Superbowl karşılaşmaları arasında gösterilen yeni videoda, filmden yeni görseller de yer alıyor.

[SDNTV]http://umtrailers.gametrailers.com/gt_usermovies/um_123/um_1033378-616500-pop-1265599615.flv[/SDNTV]
Karayip Korsanları serisinin yapımcısı Jerry Bruckheimer'ın imzasını taşıdığı yeni film, 28 Mayıs'ta vizyona girecek. Görsel efektleriyle ilgi toplayacağa benziyor.
:: Prince of Persia filminden beklentileriniz neler?
Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Oyundaki gibi duvarlara tırmanma yeteneği var mı acaba filmde?ayrıcaçözülmesi gereken bilmeceler ?

Prince of Persia deyince bunlar gelir benim aklıma.Ve filmde de bunları görmek isterim.Fragmanda göremedik.

Düzenleme:Fragmanda duvarla haşır neşir olduğu küçük bir sahne gördüm:)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ben pek farklı bir şey göremedim :) filmden beklentim umarım warior within gibi heyecan verici verici ve sürükleyici olur :) özellikle dahakayı 4 gözle beklyorum :D

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Oyundaki gibi duvarlara tırmanma yeteneği var mı acaba filmde?ayrıcaçözülmesi gereken bilmeceler ?

Prince of Persia deyince bunlar gelir benim aklıma.Ve filmde de bunları görmek isterim.Fragmanda göremedik.

Duvara aletsiz edevatsız tırmanma yeteneği yok sanırım.Bende uzun bir fragmanı mevcut oradan gördüğüm kadarıyla.Ancak oyuna göndermeler var tabi duvarla ilgili sahneler damlardan atlamalar vs.

Bu film de üç boyutlu gelecek gibi fragmanlarda atılan oklar , fırlayan yılanlar baya detaylı çekildiğine göre avatarın izinden gidecekleri belli gibi.

Zaten sinema sektörünün de kurtuluşa ermesinin kısa vadede tek yolu reald 3d veya imax gibi tekniklere kaldı.Yoksa ev sinema sistemleri, geniş ekran tv ler projeksiyon aletleri ve sıkıntı çekmeden en kaliteli formatta indirilen filmler sayesinde sinema sektörü iyiden iyiye köşeye sıkışmıştı.

Bakalım bu teknikler evlerimize ne zaman girmeye başlayacak.

Hayatımızda en güzel izlediğimiz filmin, kendi hayatımız olması dileğiyle...

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
hem filmi hem yeni cıkacak oyunu iple çekiyorum