Pozitif Teknoloji güvenilir mi? Alışveriş yapan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Merhaba arkadaşlar. Pozitif Teknoloji'deki öğrenci indiriminden faydalanmayı düşünüyorum ancak güvenilirliği konusunda emin değilim. Sitede Apple Yetkili Satıcı / Uzmanı olduğunu söylese de tereddüt içerisindeyim. Buradan alışveriş yapan var mı, güvenilir mi?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar. Pozitif Teknoloji'deki öğrenci indiriminden faydalanmayı düşünüyorum ancak güvenilirliği konusunda emin değilim. Sitede Apple Yetkili Satıcı / Uzmanı olduğunu söylese de tereddüt içerisindeyim. Buradan alışveriş yapan var mı, güvenilir mi?
Alışveriş yapmadım bilgim yok ama yorumlar olumlu.

Turuncupc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ben yaptım bilindik çok güzel bir servisi var ve MacBook satın aldım

Turuncupc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
istanbul da oturuyorsanız tavsiyem yerinden gidip almanız çünkü kargoya verilme süresi uzuyor.
satın alınma sayfasında 1 ile 3 gün arasında yazıyorsa eğer aynı dakika size cihazı veriyorlar satış alanına gittiğinizde

Reaksiyon puanı
307

Ben iPad 7 aldım yakın zamanda...

Piyasası 3000₺ olduğu zamanlar buradan 2500₺ şeklinde ücretle aldım.

Ürün biraz geç geliyor, 1 haftadan uzun sürdü 10 gün falan ama sağlam geldi.

Ürünle alakalı bir problem olmamıştı gayet güvenilir mağaza.

Zaten Apple yetkili satıcısı.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
istanbul da oturuyorsanız tavsiyem yerinden gidip almanız çünkü kargoya verilme süresi uzuyor.
satın alınma sayfasında 1 ile 3 gün arasında yazıyorsa eğer aynı dakika size cihazı veriyorlar satış alanına gittiğinizde
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben iPad 7 aldım yakın zamanda...

Piyasası 3000₺ olduğu zamanlar buradan 2500₺ şeklinde ücretle aldım.

Ürün biraz geç geliyor, 1 haftadan uzun sürdü 10 gün falan ama sağlam geldi.

Ürünle alakalı bir problem olmamıştı gayet güvenilir mağaza.

Zaten Apple yetkili satıcısı.
Geç gelmesi pek de sorun değil benim için. Sorunsuz gelsin de yeter. Teşekkürler. :)

Turuncupc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu arada ben cihazı satın aldığımda garantisi 6 ay önce başlamış gözüküyordu apple sitesinde garantiyi sorgulattığımda sorduğumda başka müşterilerinde bu durumu yaşadığını söylediler fakat hiç problem olmadı apple faturanın resmini yolladığınızda aldığınız gün olarak değiştirebiliyorlar