Powerbank hızlı şarj

Bu konuyu okuyanlar

M kafes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar xiaominin 18w dedtekleyen bir powerbank modelinin buldum bende de iphone 11 var powerbank aynı zamanda 10w kablosuz da destekliyor sizce telefonumu bu powerbankla hızlı şarj etmemin bir sakıncası var mı bikgisi olan cevap verirse sevinirim

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Arkadaşlar xiaominin 18w dedtekleyen bir powerbank modelinin buldum bende de iphone 11 var powerbank aynı zamanda 10w kablosuz da destekliyor sizce telefonumu bu powerbankla hızlı şarj etmemin bir sakıncası var mı bikgisi olan cevap verirse sevinirim
İphone se 2020 cihazımı şarj ediyorum xioami 18w powerbank ile hiçbir sıkıntı yok ısınma bile yok neden olsun ki? Ve ben ayrı olarak xioaminin kablosuz şarj aletini sldım 10w o da gayet iyi hızlı şarj ediyor ama tabi kablosuz olduğu için bariz ısınıyor ölçümlerime göre ortalama 34-35derece

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Batarya sağlığını olumsuz etkileyebilir.