Yardım Powerbank Az Şarj Ediyor

Bu konuyu okuyanlar

KontYasAk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler. Konuyu doğru yerden mi açtım bilmiyorum ama bi "Mİ power bank 2" model 5000 mAh taşınabilir pilim var. Şarj oluyor, ışıkları sorunsuz yanıyor, ısınmıyor, yinede 3500 mAh telefonumu %3 şarj ediyor. 120 mAh Bluetoothlu kulaklığımı sorunsuz fullüyor. Ama kaç kere fullüyor onu daha test etmedim. Sorun ne olabilir?

Konuyu yanlış seçtiysem eğer doğrusunu yazabilir misiniz?

Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Acaba telefonunuzu şarj ederken powerbank'in şarj modu düşük güç modunda mı kalıyor? Düşük güç modu genellikle bataryası küçük olan akıllı bileklik, akıllı saat ve kablosuz kulaklık şarj ederken kullanılır.

Powerbank'in üzerinde bir buton olması gerek. Bu butona iki defa üst üste basın.

Hala aynı sorun varsa telefon modeline bağlı olarak bir problem olabilir. Telefonunuzun modeli nedir acaba? En fazla kaç Watt'a kadar şarj desteği var?

KontYasAk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Acaba telefonunuzu şarj ederken powerbank'in şarj modu düşük güç modunda mı kalıyor? Düşük güç modu genellikle bataryası küçük olan akıllı bileklik, akıllı saat ve kablosuz kulaklık şarj ederken kullanılır.

Powerbank'in üzerinde bir buton olması gerek. Bu butona iki defa üst üste basın.

Hala aynı sorun varsa telefon modeline bağlı olarak bir problem olabilir. Telefonunuzun modeli nedir acaba? En fazla kaç Watt'a kadar şarj desteği var?
Çift tıklama ile düşük moda geçtiğini biliyorum. Ama o modda kullanmıyorum. Telefon Lenovo Vibe K5 Note. Zamanından telefonumu fullüyordu. Sıkıntısı yoktu. Maksimum kaç watt destekliyor bilmiyorum. Ama telefonun orjinal şarj aletinin çıkışı 5.2 Volt 2 amper.