Power Işığı yanıp sönüyor

Bu konuyu okuyanlar

ArDa75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bilgisayarımı kullanırken birden power ışığı yanıp sönmeye başladı ve Güç kesti.Bir müddet bekledim komple kapandı.10-15 tekrar denediğimde açıldı.Ama aynı sorun devam ediyor.Yetkili Servisi aradım.Bu konu hakkında bilgileri yokmuş.Bilgisayarın sistem özellikleri aşağıdadır

Acer Aspire 5742Z

İntel Pentium P6200 2.13 Ghz
1024 Mb İntel Hd Ekran Kartı
3 GB Ddr3 1066 Mhz Ram

Lütfen SDN Forum yöneticileri şuan yazdığım konuyu silmeyiniz.Ciddi bir sorun yaşamaktayım Pc ilgili, Etrafta şuraya söz bırak buraya söz bırak gibi vb. konular var.Forum kurallarına uymadığımı zannetmiyorum.Yanlışım olursa mesajla söyleyebilirsiniz.Konuyu silmeye gerek yok!

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Bir ses gelip mi kapanıyor? Bilgisayar güçlü çalışırken falan mı kapanıyor? Ayrıca SDN Forum bu tarz bir forum değil sizin mesajınızı boş yere sileceklerini düşünmüyorum. Uzun zamandır bu forumdayım mesajı silmeden önce uyarıp söylüyorlar ayrıca siz doğru konuya yazmışsınız mesajı :)

ArDa75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çalışırken kapanıyor.Ve Power ışığı yanıp sönüyor.SDN Forum güzel forum bunun gibi konu açmıştım aynı sorun ve saat 00.30 o konu kaldırılmış.O kadar sağda solda anlamsız konu açan kullanıcıların ne oluyor? Ne oluyorsa bize, kendi üstünüze almayın sözüm meclisten dışarı,Uyarmak ne kelime direkt silinmiş.Kendim Lise 2 öğrencisiyim hiç zamanım olmuyor ama bunu yapmaları ayıp bence,Neyse açıkçası bilgisayrımla dersteyken birden power ışığı yanıp söndü 3-5 saniye bekledim.Ve kapandı.10-15 dk bekledim açıldı ama her 15 dk bir bu sorunu yapıyor.Acer Yetkili Servisi aradım.Konu hakkımda bilgi sahibi değiliz dediler.Olay bu